Ratujemy Olesię skazaną na eutanazję

Zbiórka zakończona
Wsparło 166 osób
1 400 zł (100%)

Rozpoczęcie: 18 Kwietnia 2018

Zakończenie: 24 Maja 2018

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Koteczka Olesia została przyniesiona do lecznicy przez osobę, która znalazła ją leżącą przy gminnej, bardzo ruchliwej drodze. Koteczka była w tak strasznym stanie, że nie uciekała, tylko dała się złapać obcej osobie – wychudzona, długa  skołtuniona sierść, z gorączką, a przede wszystkim – krwawiąca zmiana w uchu, jak guz podkrwiony i ropiejący :( 

Sytuacja finansowa osoby, która koteczkę przyniosła do lecznicy nie pozwala na samodzielne podjęcie leczenia; poprosiła o pomoc, o możliwość pozostawienia koteczki w lecznicy, o możliwość ulżenia koteczce w cierpieniu - o wykonanie eutanazji, bo w takim stanie małe szanse na wyleczenie...

Zarobaczona, skołtuniona sierść (chyba trzeba będzie kicię ogolić), zakleszczona i zapchlona. Musiała długo się błąkać z tym swoim bólem i cierpieniem - tylko swoim, nikt nie wziął odpowiedzialności za pomoc kici :( A my nie mogliśmy przejść obojętnie - konieczność pomocy jest oczywista.

Wykonaliśmy już badania krwi, które dały nam nadzieję, że koteczka da radę walczyć o życie. Tymczasem dostaje potrzebne leki, a za kilka dni wykonamy biopsję, żeby określić, z jaką zmianą w uchu mamy do czynienia i co robić dalej - jaka z terapii pozwoli jej żyć.

Olesia jest śliczną, długowłosą koteczką. Może mieć ok. 4-5 lat. Przed nią jeszcze długie jak jej włosy życie, tylko musi od nas, od ludzi, dostać szansę – dlatego prosimy o pomoc, w Olesi i swoim imieniu prosimy o pomoc dla koteczki.

Pomagamy, bo tak trzeba, bo to pomaganie czyni nas ludźmi, bo to bezbronność i cierpienie nas o to prosi, bo nie skażemy Olesi na cierpienie.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
1 aktualna zbiórka
6 zakończonych zbiórek
Wsparło 166 osób
1 400 zł (100%)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość