Otul ciepłem zwierzaki z Masz Nosa!

MASZ NOSA - pomagamy zwierzętom ♥️

Anonimowa Pomagaczka


W naszym Azylu mamy około 70 psów oraz kilkanaście kotów. Część z nich czeka na swoje cudowne rodziny adopcyjne. Każdego z naszych podopiecznych traktujemy, jak członka rodziny i takich domów właśnie szukamy. Mamy procedury adopcyjne, które rozpoczynają się na rozmowie przez telefon, a kończą na osobistym przywiezieniu pupila. Rocznie pokonujemy ponad 100 000 kilometrów, między innymi w sprawach adopcji, interwencji czy wizyt u lekarzy weterynarii.
Pod naszą opieką przebywają również Azylowi Rezydenci. Należą do nich przykładowo Brendon - psiak uratowany z pierwszego konfliktu na Ukrainie, któremu zostały amputowane obydwie tylne kończyny i codziennie wita nas swoim uśmiechem pełnym woli życia; Bubu - psiak, które niestety nie miał szczęścia przy adopcji, a do tego cierpi na dyskopatię, czyli chorobę kręgosłupa, która daje szereg neurologicznych objawów; Aza - została odebrana interwencyjnie od gospodarza, który trzymał ją przywiązaną do ciągnika i pokochała Azyl, jak dom, którego nigdy nie zaznała. Do tej ekipy należą jeszcze Malaga - ruda kotka w typie Maine Coon uratowana z pseudohodowli; Tarta - dzika kotka, która musiała mieć amputowaną przednią łapkę i nie mogła wrócić do miejsca bytowania, którym był... pustostan; Niedziela - kotka mająca uszkodzony kręgosłup, w wyniku czego nie kontroluje oddawania moczu i kału, jednak ma olbrzymią wolę walki. Każdy tutaj ma swoją historię, każde życie ma dla nas znaczenie.
Zmagamy się z olbrzymimi problemami finansowymi. Każdą złotówkę oglądamy z dwóch stron przed jej wydaniem. Same długi za usługi weterynaryjne wynoszą 80 259, 78 złotych. Będziemy wdzięczni i szczęśliwi za wzięcie naszej małej organizacji pod uwagę i wsparcie w tym konkursie. 

Pomóż nam zaopatrzyć Azyl w rzeczy niezbędne na zimę! Koce,pościele, ocieplenia do bud, słoma, Siano dla zwierzaków i wiele innych

#otulcieplemzwierzaki  z Masz Nosa

Wsparli

10 zł

Anonimowa Pomagaczka

15 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Misia

X zł

Marika

3 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Julia

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
8%
888 zł Wsparło 19 osób CEL: 10 000 ZŁ

Twoje na pomoc zwierzakom!
KRS 0000819398

Dowiedz się więcej

Twoje na pomoc zwierzakom!
KRS 0000819398

Dowiedz się więcej