Otul ciepłem ślepaczki!

My również dołączamy do akcji #otulsercemzwierzaki!

Anonimowa Pomagaczka

Fundacja Ja Pacze Sercem - otulamy bardzo wyjątkowe  koty - niewidome i niedowidzące. Nie widzimy przeszkód by działać na terenie całej Polski, dlatego pomoc niesiemy wszystkim ślepaczkom, niezależnie od miejsca, z którego płynie prośba o ratunek. Również adopcje naszych niezwykłych podopiecznych odbywają się bez względu na odległość od domu tymczasowego. 

Anonimowa Pomagaczka

Anonimowa Pomagaczka

"Paczenie" sercem i adopcje naszych podopiecznych już niejeden raz wyszło poza granicę Polski  czy nawet Europy! W tej wyjątkowej sytuacji trafiają do nas również koty, które straciły swój bezpieczny azyl w ogarniętej wojną Ukrainie - od 2014 roku te z problemami ze wzrokiem, a od 24 lutego 2022 także te z pozoru zdrowe, jednak z ogromną traumą i czesto chorobami, które ujawniają się dopiero po tym, jak minie pierwszy szok.. W tym roku do naszych domów tymczasowych trafiło już 93 kocich uchodźców.

Anonimowa Pomagaczka

Tak, jak wyjątkowe są koty niewidome - ze względu na wielką wrażliwość, ale też ogromną wdzięczność i miłość, którą okazują w niesamowity sposób- tak też wyjątkowe są i ich potrzeby w momencie, w którym trafiają do naszych domów tymczasowych.

Anonimowa Pomagaczka

Anonimowa Pomagaczka

Tak, jak wyjątkowe są koty niewidome - ze względu na wielką wrażliwość, ale też ogromną wdzięczność i miłość, którą okazują w niesamowity sposób- tak też wyjątkowe są i ich potrzeby  w momencie, w którym trafiają pod skrzydła naszej Fundacji. Diagnostyka chorób oczu, leczenie, operacje,  a poza tym oczywiście leczenie pozostałych dolegliwości, są bardzo kosztowne.

Od wielu lat paczymy sercem, czego ciągle uczą nas ociemniałe koteły i Was również zapraszamy - spójrzcie na te niezwykłe, do niedawna praktycznie niewidzialne koty, a z pewnością zapatrzycie się w nie i zechcecie wraz z nami otulać je miłością i troskliwą opieką w potrzebie!

Niech koty niewidome nigdy już nie będą niewidzialne!!!

Tylko wspólnymi siłami możemy wydobywać je z ciemności i malować ich świat kolorami miłości!

Wsparli

5 zł

Elka

5 zł

Elka

6 zł

Elka

10 zł

Elka

10 zł

Gabi

💚
50 zł

efka

Dzięki za to co robicie

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
3%
156 zł Wsparło 9 osób CEL: 5 000 ZŁ

Twoje na pomoc zwierzakom!
KRS 0000819398

Dowiedz się więcej

Twoje na pomoc zwierzakom!
KRS 0000819398

Dowiedz się więcej