Obserwatorzy Pako dla Malagi

gonczypako
organizator skarbonki

Anonimowa Pomagaczka

Hej, z tej strony Pako i Ola - możecie nas kojarzyć z Instagrama @gonczypako. Tymczasujemy psiaki i aktywnie wspieramy działalność Stowarzyszenia Cztery Łapy Żuromin.

Malaga ma szczególne miejsce w naszych serduszkach. To starsza sunia wyjątkowo skrzywdzona przez człowieka. Całe życie spędziła na łańcuchu, pilnując meliny, w której wieczorami spotykali się lokalni fani procentów. Rodziła co cieczkę, a do przytuliska trafiła razem ze swoimi dziećmi.

Kiedy pojawiła się perspektywa na dom, Malaga zaczęła gorzej chodzić, podnosić jedną nogę, czasami się przewracała. Ola (Stara) i Ciocia Aga zawiozły ją do weterynarza, gdzie okazało się, że w prawej tylnej łapie zostało zerwane więzadło krzyżowe. Konieczna była operacja ortopedyczna. Szczegóły znajdziecie w opisie zbiórki.

Na co dzień bardzo nam kibicujecie, kiedy kolejny tymczas odwiedza nasz dom. Pomyśleliśmy, że tym razem poprosimy Was o wsparcie pokrycia kosztów leczenia Malagi. Wiemy, że los takich psiaków jest dla Was ważny!

Prosimy, wrzuć chociaż 2 zł! Gdyby każdy z naszych obserwatorów wpłacił właśnie tyle, uzbieralibyśmy połowę koniecznych środków. 

Jeśli nie możesz pozwolić sobie na wpłatę, udostępnij naszą skarbonkę, to też duża pomoc!

Anonimowa Pomagaczka

Dziękujemy!

Wsparli

100 zł

Lukrecja i Nero

Pako, do Twojej skarbonki też się dorzucimy 🐾 Malaga, na zdrówko! ❤️❤️❤️
25 zł

Anonimowa Pomagaczka

50 zł

Anonimowy Pomagacz

15 zł

Anonimowa Pomagaczka

10 zł

Jula

10 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
56%
280 zł Wsparło 10 osób CEL: 500 ZŁ