Obserwatorzy Pako dla Malagi

gonczypako
organizator skarbonki

Anonimowa Pomagaczka

Hej, z tej strony Pako i Ola - możecie nas kojarzyć z Instagrama @gonczypako. Tymczasujemy psiaki i aktywnie wspieramy działalność Stowarzyszenia Cztery Łapy Żuromin.

Malaga ma szczególne miejsce w naszych serduszkach. To starsza sunia wyjątkowo skrzywdzona przez człowieka. Całe życie spędziła na łańcuchu, pilnując meliny, w której wieczorami spotykali się lokalni fani procentów. Rodziła co cieczkę, a do przytuliska trafiła razem ze swoimi dziećmi.

Kiedy pojawiła się perspektywa na dom, Malaga zaczęła gorzej chodzić, podnosić jedną nogę, czasami się przewracała. Ola (Stara) i Ciocia Aga zawiozły ją do weterynarza, gdzie okazało się, że w prawej tylnej łapie zostało zerwane więzadło krzyżowe. Konieczna była operacja ortopedyczna. Szczegóły znajdziecie w opisie zbiórki.

Na co dzień bardzo nam kibicujecie, kiedy kolejny tymczas odwiedza nasz dom. Pomyśleliśmy, że tym razem poprosimy Was o wsparcie pokrycia kosztów leczenia Malagi. Wiemy, że los takich psiaków jest dla Was ważny!

Prosimy, wrzuć chociaż 2 zł! Gdyby każdy z naszych obserwatorów wpłacił właśnie tyle, uzbieralibyśmy połowę koniecznych środków. 

Jeśli nie możesz pozwolić sobie na wpłatę, udostępnij naszą skarbonkę, to też duża pomoc!

Anonimowa Pomagaczka

Dziękujemy!

Wsparli

20 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Natalia

10 zł

Anonimowy Pomagacz

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
56%
280 zł Wsparło 10 osób CEL: 500 ZŁ