Daj piątaka na Fabrykowego kociaka!

Fabryka Mruczenia
organizator skarbonki

Jest ich pięć, każdy z nich z własną ponurą historią. Trzy kotki chore na Fiv (Kominiarz-czarny, Majster-biało czarny i Kira-czarna) oraz Szczęściarz (szary) i Diego(biało rudy) - wyrwane ze szponów śmierci, po tym jak jak zostały potrącone przez samochód i porzucone na pastwę losu..

Diego doznał bardzo poważnych obrażeń tylnej części ciała, ma częściowo amutowany ogonek i jest poddawany kosztownym zabiegom, aby aktywować u niego odruch oddawania moczu i kału. Walczymy o to, aby kocur doszedł do pełnej sprawności, bo jest to wyjątkowo dzielny i pogodny kociak. Kolejna ofiara wypadku-Szczęściarz doznał urazu mózgu i teraz na nowo uczy sie chodzić. Kominiarz, Kira i Majster to kotki, które los doświadczył chorobą zwaną Fiv, bardzo już długo szukają swojego stałego domu. Kotki są już bezpieczne, ale każdy z nich potrzebuje wsparcia finansowego; leczenie i koszty utrzymania niestety są ogromne (wizyty w klinikich weterynaryjnych,leki,zabiegi).

Wszystkich ludzi dobrej woli z całych sił prosimy o wsparcie, za każda pomoc w imieniu naszych podopiecznych szczerze dziękujemy.

Wsparli

20 zł

Anonimowa Pomagaczka

10 zł

Anonimowa Pomagaczka

20 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

he

40 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

:)

Pokaż więcej

Wsparły 23 osoby
820 zł (82%)