Riko trafił do nas w najgorszym momencie. Trwa walka o jego zdrowie!

Wsparły 53 osoby
3 307 zł (47,24%)
Adopcje

Rozpoczęcie: 3 Sierpnia 2022

Zakończenie: 1 Sierpnia 2023

Godzina: 01:01

Kochani bardzo Wam dziękujemy za pomoc dla psa Riko, który trafił pod nasza opiekę w zeszłym roku ... i prosimy o więcej!  Riko nadal jest pod naszą opieką i mieszka w domu tymczasowym u Pani Beaty i jej rodziny. 

Niestety nie uzbieraliśmy połowy kwoty za jego operacje, zabiegi i rehabilitacje z zeszłego roku, więc wznawiamy zbiórkę dla Riko, by pokryć te koszty. 

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/rikodalejwalczyosiebie

Do tego doszły w tym roku koszty kolejnej rehabilitacji (1 miesiąc do zapłaty) oraz zakup wózka inwalidzkiego, który jest zrobiony na miarę Rikusia, i który nie rozpadnie się przy gwałtowniejszych ruchach psiaka, bo poprzedni wózek Riko wykończył, nie był on też dopasowany do niego, dostaliśmy go w prezencie, z dobroci serca Pani Doktor.

A bez wózka nasz chłopak nigdzie się nie może ruszyć, jest on niezbędny do jego funkcjonowania...

Dlatego zbieramy na pokrycie tych kosztów, bo nie mamy funduszy, by je pokryć z własnych środków.

Riko ma zajęcia na bieżni wodnej, laseroterapię, magnetoterapię, a jakiś czas temu był testerem akupunktury.

Także praca wre pełną parą, niebawem pokażemy Wam jej efekty! Rehabilitacja Riko ma ogromny sens, fizjoterapeuci i jego Opiekunka robia wszystko by postawić Riko na nogi! Także chłopak nie poddaje się, ma ogromną wolę walki i apetyt na życie! Jest wciąż młodym psem, który uwielbia zabawy, spacery i miłość człowieka!

Pomóżcie nam walczyć o jego sprawność! On jest tego wart najbardziej na świecie! Za wszystkie wpłaty i udostępnienia dziękujemy z całego serca!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
9 aktualnych zbiórek
198 zakończonych zbiórek
Wsparły 53 osoby
3 307 zł (47,24%)
Adopcje