Bardzo dziękujemy za pomoc. Kwota uzbierana. Zbiórkę zamykamy. Koszt wstępnego leczenia Pikusia - psa odebranego interwencyjnie z Wojtyszek

Zbiórka zakończona
Wsparło 5 osób
184 zł (105,74%)

Rozpoczęcie: 23 Marca 2023

Zakończenie: 23 Marca 2023

Godzina: 14:30

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Prosimy o wpłaty na pokrycie kwoty faktury załączonej poniżej. Jest to faktura za wstępne leczenie psa Pikusia zabranego interwencyjnie z Wojtyszek. Pikuś jest obecnie w domu tymczasowym RadysiakiUizy, gdzie ma wspaniałe warunki życia. Dom miał obiecane pokrycie kosztów leczenia psa, ale obiecujący zdają się tego nie pamiętać. Wzięłyśmy na siebie koszty leczenia, choć nie my obiecywałyśmy pomoc, gdyż jesteśmy bardzo małą fundacją, z bardzo ograniczonymi środkami. Prosimy o pomoc. Poniżej zamieszczamy charakterystykę stanu psa:

"Pikuś.... Wychudzony. Obustronna ślepota z reakcją na światło cień w oku lewym. Uszkodzenie słuchu. Praktycznie nie słyszy. Posługuje się wyłącznie węchem i dotykiem w poruszaniu. Nie utrzymuje równowagi dłużej niż 3 minuty w linii prostej. Zatacza koła wyłącznie w lewo. Chód sztywny niepewny. Zaburzenia równowagi z incydentami upadku na podłoże na stronę lewą ciała. Głowa trwałe przechylona na lewą stronę względem osi ciała bez blokady w odcinku szyjnym kręgosłupa. Badaniem otoskopowym wykluczono zapalenie ucha środkowego, a także brak blizn błony bębenkowej w ubu przewodach słuchowych. Najbardziej prawdopodobna przyczyną jest uraz tępy głowy z możliwym wylewem krwi do tkanki mózgu. Stan określony jako zespół przedsionkowo-komorowy. Nieleczony. Aktualnie pies przyjmuje leki wspomagające mikrokrążenie szczególnie w ukł. nerwowym od 19-go marca w DT i widać drobną poprawę"

Pies bardzo łagodny do zwierząt, garnie się do człowieka i tuli. Liże ręce i daje całusy, jak tylko uda mu się ustać na nogach spokojnie. Cudny, kochany pies.

Za okazaną pomoc bardzo dziękujemy.

Poniżej zamieszczamy zdjęcia Pikusia z domu tymczasowego. 

Załączniki

Pomogli

Ładuję...

Organizator
0 aktualnych zbiórek
12 zakończonych zbiórek
Wsparło 5 osób
184 zł (105,74%)