Światełko w tunelu dla Pluto

Mirka Szarzyńska
organizator skarbonki

Kochani zostałam poproszona o pomoc w uzbieraniu funduszy na utrzymanie Pluta. Psiaka który od ponad roku siedzi w hotelu i czeka na swój domek.

Wiem ,że są różne opinie o TOZie  i innych organizacjach ale ja nie pomagam ani organizacji ani ludziom tam zrzeszonym ja pomagam zwierzentom.... bo dla mnie są wszystkie równe !!!!

Historia Pluta jest banalnie prosta -

jako piękny kochany szczeniaczek zabrany do domu -kto by nie kochałszczeniaczka ???? zwłaszcza że w domu było dziecko

Pluto dorastał i nie był już grzecznym szczeniaczkiem domagał sie dłuższych ,spacerów poświęcania ,mu więcej uwagi , miłości a dziecko no cóż piesek już nie jest zabawnym szczeniakiem więc się znudził.

Nieodpowiedzialni właściciele postanowili wymyślić historyjkę ,że chore dziecko że leczenie że brak czasu na takiego psa. !!!

Pluto został brutalnie wywalony z ciepłego domu na ogódki działkowe....

Jak myślicie jak to się odbiło na jego psychice....... a no tak że stracił wiarę w ludzi i chce się chyba odpłacić człowiekowi za krzywdę jakiej doznał ....

Pluto był dwa razy adoptowany ale niestety wrócił z adocpcji :( Jest to trudny pies który potrzebuje spokojnego ale stanowczego człowieka .

Nie pozwolimy mu wrócić do schroniskowego boksu a hotel i utrzymanie sporo kosztuje....

więc myślę że i tym razem pomożecie ;)

"Poznajecie tego Pana? To nasz Pluto, dla którego ponownie szukamy kochającego domu. Pomożecie?
Pluto to 4-letni mix Goldena i Labradora. Jest bardzo skory do zabawy, uwielbia długie spacery. Trochę z niego "wariat", także szukamy osoby raczej z silnym charakterem, która potrafi postawić na swoim i nie pozwoli się zdominować. Piesek jest zaszczepiony, odrobaczony, posiada książeczkę zdrowia. Po kolejnej, nieudanej adopcji i pobycie w schronisku, nasz podopieczny ostatnie miesiące spędził w hoteliku gdzie dodatkowo z nim pracowaliśmy.
W spawie adopcji kontakt z nami telefoniczny lub bezpośrednio na miejscu. 781456185, Gniezno ul. Warszawska 17 czynne we wtorki i piątki od godz. 16.00-18.00"

Wsparli

100 zł

Raphael Wagner

10 zł

Samanta Borowiak

:)
10 zł

Anonimowa Pomagaczka

20 zł

Anonimowy Pomagacz

Fałkowo wspiera
15 zł

Anita i Kuba

50 zł

Zulinka

Od Zulinki dla Pluta

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
103%
1 030 zł Wsparło 31 osób CEL: 1 000 ZŁ