PODARUJ ZETA NA WETA – edycja 2023

brak reprezentanta
organizator skarbonki

Nie mogła zapaść inna decyzja: Ponownie przyłączamy się do konkursu organizowanego przez Ratujemy Zwierzaki.

Anonimowa Pomagaczka


Działamy i jak zwykle długów mamy po pachy, więc niezależnie od tego, czy w kociołku obowiązków mamy czas na zrobienie czegoś dodatkowego, czy nie – z małym poślizgiem ale STARTUJEMY.

Anonimowa Pomagaczka

Jest konkurs, jest szansa na pomoc bezdomniakom.
O zwycięstwie decyduje ilość darczyńców - każdy może dokonać wpłaty raz, obojętnie jakiej kwoty - sama wpłata to punkt dla naszych kociaków.

Anonimowa Pomagaczka

Wrzuć kaskę i udostępnij! Dla podopiecznych PKDT to naprawdę wiele. Zebrane środki trafią do nas niezależnie od zajętego miejsca i pomogą pokryć faktury za leczenie. Długi w lecznicach zawsze wiszą nad nami jak wyrok. Wygrana postawi nas na nogi na jakiś czas. Może nawet zapełnimy na trochę półki w pustych kocich spiżarniach.

Anonimowa Pomagaczka

Co o nas?
Jesteśmy grupą wolontariuszek, pracujemy wyłącznie społecznie.
PKDT istnieje od 2009 roku 14 lat. Jesteśmy zmęczone, z roku na rok co raz bardziej. Zasypane zobowiązaniami, wyjazdami w teren i do lecznic, przytłoczone zajmowaniem się ogromną ilością zwierząt, które mamy pod opieką.
Często mamy dość, chce się się nam zwyczajnie położyć, odpaść. Nie myśleć i nie robić. Czasami - z powodu kocich tragedii - chce się po prostu wyć.

Anonimowa Pomagaczka

Takie są fakty. Nie ma się co czarować.

Dlaczego więc działamy dalej?
Każda z nas na tyle poznała już świat kociej biedy, że nie jest w stanie odwrócić wzroku.

Anonimowa Pomagaczka


Jest tyle zwierząt potrzebujących pomocy, porzuconych, chorych, że nikt tego nie uniesie. Jednak każdy uratowany zwierzak, to uratowane jedno życie. Życie, które spogląda w nasze oczy, które przytula się, mruczy. Które w końcu ląduje na bezpiecznej kanapie u boku nowego opiekuna. Widok bezcenny.

Anonimowa Pomagaczka

Nie mniej ważny jest moment, w którym niezsocjalizowany dzikusek dochodzi do siebie. Wracają mu siły, zaczyna jeść. Kończy się ból i cierpienie zwierzęcia, które jest niczyje. Jednak tak samo odczuwające jak każda żywa istota.

Anonimowa Pomagaczka

Są rozrabiające maluchy, które gonią rodzeństwo albo własne ogony. Są kocie nosy smyrające rano po policzku w ramach akcji: czas na żarcie. Kocie jęzory, które w ramach czułości czasami zafundują nam toaletę. I kocie łapki, które przytrzymają dłoń, kiedy oczy jednocześnie mówią: no, weź, nie żartuj, tylko drap.

I tak dzień za dniem daje nam to siłę do dalszego działania.
Startujemy w tym konkursie dla nich.
Nie dla siebie.

Anonimowa Pomagaczka

Pomóżcie wygrać: PKDT środki na pomaganie, a im wszystkim życie.
Gramy o wiele, bo kwota, która jest nagrodą, może być kluczem do przetrwania.

Anonimowa Pomagaczka

WYGRANĄ oraz wszystkie wpłacone środki podobnie jak w ubiegłej edycji PRZEZNACZYMY na uregulowanie naszych długów w lecznicach Długów, które powstały w wyniku leczenia na tzw. kreskę.

W dalszej kolejności chcielibyśmy zapewnić naszym podopiecznym niezbędne potrzeby bytowe - karmę mokrą i suchą oraz żwir.

Anonimowa Pomagaczka

Wsparli

20 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Agnieszka

2 zł

Milonka

2 zł

Ilona M.

30 zł

Anonimowa Pomagaczka

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
4 165 zł
Wsparło 221 osób