By wygrać z parwowirozą. By pozwolić psim dzieciom żyć!

Zbiórka zakończona
Wsparło 1 330 osób
46 488 zł (103,3%)
Adopcje

Rozpoczęcie: 30 Marca 2023

Zakończenie: 6 Czerwca 2023

Godzina: 00:36

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.
07 Kwietnia 2023, 11:19
Faktury

Parwowiroza to straszna choroba. Zabija szybko i bezlitośnie, zadając psim dzieciom straszne cierpienia. Leczenie jej wymaga stalowych nerwów, bo ciężko patrzeć na maleńkie ciałka szarpane bólem, gorączką, krwistą biegunką i wymiotami rozrywającymi wnętrzności.

Trzeba być twardym, by wytrzymać widok słaniających się na łapach, chudnących w oczach szczeniąt. Na ich ból i te umęczone spojrzenia. Tylko "parwusy" tak patrzą. A najgorsze jest to, że wiemy. Zdajemy sobie sprawę z bólu, z ognia wypalającego jelita, z powalającej gorączki.

A jednak walczymy. Nie poddajemy się, bo wiele razy wygraliśmy. Bo na własne oczy widzieliśmy, jak do wątłych ciałek wracają siły, jak maluchy znów zaczynają jeść, merdać ogonkami, jak przestają być obojętne na świat.

By to zobaczyć potrzeba wysiłku. Nawadnianie, nieustanne kontrolowanie poziomu mikroelementów, sprawdzanie krwi. Surowica, antybiotyki, środki przeciwwymiotne. Czuwanie przy maluchach - bez przerwy, bo trzeba reagować na każdą zmianę. CAŁODOBOWA OPIEKA, tysiące badań, mnóstwo leków.

Wyleczenie kosztuje kilka tysięcy złotych. TAKA JEST CENA ŻYCIA. Jedna z klinik poprosiła nas o pomoc tym maluchom. Pochodzą z jednego miejsca, ale walka o ich życie przerosła właściciela. Poddał się. A one mają szansę żyć, jeśli znajdzie się ktoś, kto o nie zawalczy. POMÓŻCIE NAM URATOWAĆ TE PSIE DZIECI.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
6 aktualnych zbiórek
616 zakończonych zbiórek
Wsparło 1 330 osób
46 488 zł (103,3%)
Adopcje