Z pomocą Czortowi

Kasia
organizator skarbonki

Zbieramy na leczenie kocurka, o którym jego Opiekunka pisze tak:

"Czortek jest 13 letnim kocurem.

Na początku września, po powrocie ze szpitala, zauważyłam, że Czort jest osowiały i ma brzydkie futro. Myślałam, że to może tylko zaniedbanie mojego eks- męża, ponieważ pod jego opieką był kot w czasie mojej nieobecności. Po wizycie u weterynarza okazało się jednak, że jest bardzo chory - cukrzyca i zapalenie trzustki.

Dotychczasowe koszty leczenia to ponad 2000 zł. Widać już efekty leczenia ale nadal wymaga jeszcze opieki weterynaryjnej i leków. Mnie już niestety nie stać na dalsze wydatki związane z jego leczeniem, ponieważ przez własną chorobę /stan po zawale mózgu, neuropatia lewych kończyn, prawostronny kurcz twarzy, tętniak ACI po lewej stronie mózgu/ straciłam pracę i obecnie jestem bezrobotna. ZUS twierdzi, że jestem zdolna do pracy, więc ambitnie szukam pracy mimo pewnych trudności zdrowotnych.

Bardzo mi przykro, że w związku z moimi komplikacjami życiowymi nie mogę zapewnić Czortowi odpowiedniego leczenia i serce mi pęka, że ewentualne przerwanie leczenia kocurka na tym etapie, to jak skazanie go na powolną, bolesną śmierć w męczarniach.

Będę bardzo wdzięczna za każdą pomoc."

Wsparli

15 zł

atmega

Na zdrowie dla Kizi Mizi...! Nie poddawaj sie!
15 zł

Anonimowa Pomagaczka

40 zł

Anonimowy Pomagacz

X zł

Wiktoria

X zł

Scarlett

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
44%
1 121 zł Wsparły 42 osoby CEL: 2 500 ZŁ