Pomoc dla Fundacji Pomocy Zwierzętom Chatul

Marta Rojewska
organizator skarbonki

Ludzie często zapominają, że zwierzęta są istotami czującymi, które tak, jak człowiek, potrafią kochać, tęsknić, cierpieć, odczuwać ból. Takie osoby często także myślą: "To tylko pies/kot". To przykre i smutne, że z powodu braku empatii, wyrozumiałości, miłości poprzez egoizm i obojętność, a nawet poprzez okrucieństwo i przemoc wobec zwierząt, czworonogi umierają, bąďź lądują na ulicy na pastwę losu, gdzie ich przyszłość jest pod wielkim znakiem zapytania, chorują, a bez odpowiedniej opieki weterynaryjnej - odchodzą samotnie. 

Zdarzają się ludzie o złotym sercu, którzy cały swój wolny czas poświęcają na ratowaniu i leczeniu zwierzaków. Zwierzaków, które przebywają w Fundacjach w Polsce. 

Między innymi w Fundacji Pomocy Zwierzętom Chatul w Bytomiu. Koszty utrzymania zwierząt są duże - obejmują jedzenie, leczenie, rehabilitacje, pielęgnacje. Dlatego postanowiłam założyć zrzutkę - skarbonkę na rzecz wyżej wymienionej Fundacji. Dla mnie taka czy inna pomoc ma sens. 

Bardzo kocham zwierzęta i nie potrafię bezczynnie patrzeć na ich cierpienie i często okrutny i niesprawiedliwy los. Jestem urodzona po to, by służyć najmniejszym, bezbronnym czworonożnym istotkom i nieść im pomoc. 

Jeśli tak, jak ja, kochasz zwierzęta i ich los nie jest Ci obojętny, pomóż nam pomagać. Im więcej nas będzie, tym bardziej i szybciej pomożemy. 

Marta Rojewska

Marta Rojewska

Marta Rojewska

Marta Rojewska

Marta Rojewska

Marta Rojewska

Marta Rojewska

Marta Rojewska

Marta Rojewska

Wsparli

200 zł

Lucyna

Dla Majeczki
Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
6%
200 zł Wsparła 1 osoba CEL: 3 000 ZŁ