W obronie tych, którzy nie mogą się bronić sami - Pomoc dla Fundacji Małe Łapki

Wsparły 164 osoby
5 453 zł (27,26%)
Brakuje jeszcze 14 547 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 29 Września 2020

Zakończenie: 31 Grudnia 2021

06 Września 2021, 08:12
Czy to koniec...?

Oto stan naszego konta po zamknięciu sierpnia...Jesteśmy bezsillni...Poważnie zastanawiamy się nad zamknięciem Fundacji..Czekają nas ciężki wybory..Dziękujemy wszystkim, którzy do tej pory nam pomagali.. :(

Pokaż wszystkie aktualizacje

01 Kwietnia 2021, 17:21
Kryzysowa Sytuacja w w Fundacji

Kochani...

Sytuacja finansowa w Fundacji jest kryzysowa...Nawet nie wiemy czy nazwać to kryzysem czy upadłością...

Na koncie mamy 514 zł...z czego musimy opłacić księgową, ogłoszenia adopcyjne na OLX..i musimy jeszcze zaszepić i zachipować trzy kociaki. Dzidzię, Flipa i Flapa..:(

Przyjęcia kolejnych bezdomniaczków mamy wstrzymane do odwołania. NIe sztuką jest reagować na każde zgłoszenie. Sztuką jest potem kociaki wyżywić i zapewnić im niezbędne badania i profilaktykę. A często w trakcie taich badań wychodzi jeszcze mnóstwo chorób. Musimy dbać o naszych obecnych podopiecznych..

Poważnie zastanawiamy się nad zawieszeniem naszej organizacji...:(

Sezon na kociaki w pełni..telefon dzwoni..a my jesteśmy bezradni :(

Szanowni Państwo,

jesteśmy nową fundacją mającą siedzibę w Piotrkowie Trybunalskim. W marcu bieżącego roku rozpoczęliśmy pomagać okolicznym zwierzakom. Najpierw jako wolontariusze, działaliśmy na własną rękę. Potem zakiełkował pomysł o założeniu fundacji. Z powodu pandemii wpis do KRS otrzymaliśmy dopiero w ostatnim dniu sierpnia, jednak nie powstrzymało nas to przed pomaganiem w tym ciężkim dla wszystkich okresie. Połączyła nas miłość do zwierząt. Nie ograniczamy się tylko do Piotrkowa Trybunalskiego. Pomagamy, leczymy i szukamy domów również dla kociaków i psiaków z okolicznych gmin i miast. Byliśmy tak zdeterminowani, że założyliśmy zbiórki na portalach wspomagających. Udało nam się również wynająć lokal na preferencyjnych warunkach. W jednej części mamy koty chore i na kwarantannie, w drugiej części koty już zdrowe i po socjalizacji.

Od marca do dnia dzisiejszego dzięki waszym dobrym sercom udało nam się pomóc i wyleczyć 56 zwierząt. 30 kotów oraz 6 psów znalazło nowe kochające domy. Między innymi Teoś, Łatka, Florcia i wiele innych.

Ci, którzy obserwują nasz profil na FB, wiedzą ilu kotom pomogliśmy, ile wkładamy w to serca i wolnego czasu. 24 h, 7 dni w tygodniu jesteśmy w pogotowiu, aby pomagać kolejnym kociakom. Jedyne co nas ogranicza to budżet i finanse.

Niestety jako "młoda" Fundacja nie mamy możliwości otrzymywania dofinansowań ani dotacji, nie mamy pomocy od miasta. Pomagamy tylko dzięki waszej uprzejmości.

Nie chcemy się tylko ograniczać do leczenia zwierzaków i szukania im domów. Chcemy walczyć z bezdomnością poprzez kastrację, edukację młodzieży oraz mieszkańców okolicznych gmin. Nie mamy na to możliwości finansowych. Aktualnie mamy pod opieką 17 kotów. Większość jest w Domach Tymczasowych, niektóre niestety utknęły w azylu, te starsze... Niechciane... Takie jak Franek, Neruś, Wiedżmin.

Na co zbieramy? Na jedzenie, na żwirek, na podstawową opiekę medyczną (odrobaczania, szczepienia, chipowania, testy FiV/FeLV, kastrację, sterylizację), na czynsz, prąd, wodę, księgową, na możliwość przyjęć nowych bezbronnych istot.

Bez waszej pomocy się to nie uda. Już tyle udało nam się zrobić... Wspólnie możemy uratować jeszcze wiele istnień. Każda złotówka jest na wagę złota. Bardzo was prosimy o wsparcie.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
2 aktualne zbiórki
19 zakończonych zbiórek
Wsparły 164 osoby
5 453 zł (27,26%)
Brakuje jeszcze 14 547 zł
Wesprzyj