Porzucone kocięta - pomóż sierotkom!

Zbiórka zakończona
Wsparły 22 osoby
440 zł (29,33%)

Rozpoczęcie: 31 Października 2019

Zakończenie: 15 Grudnia 2019

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.
05 Grudnia 2019, 00:37
Rachunki za listopad

Kochani, rachunki za leczenie i suplementy za listopad dla naszej małej organizacji są ogromne. Prosimy, wesprzyjcie naszych podopiecznych, mają tak niewiele.

Pokaż wszystkie aktualizacje

22 Listopada 2019, 19:55
Pomóż nam zaszczepić kocięta.

Szóstka porzuconych kociaków potrzebuje szczepień. Koszt dwóch dawek dla całej ferajny to 600 zł. Pomóżcie nam uchronić je przed panleukopenią i kocim katarem. Dla nas to ogromna kwota. Liczymy na Wasze wielkie serca.

06 Listopada 2019, 22:54
Gremliny po wizycie u weterynarza.

Nasze Gremlinki rosną. Wczoraj miały wycieczkę do naszej Pani Doktor. Rosną zdrowo, zostały odrobaczone. 

Porzucone przez człowieka. Na trawniku, przed Posterunkiem Policji, w krzakach, gdziekolwiek. Za wcześnie odebrane kociej mamie, zbyt małe by przeżyć. 

Chore, więc już niefajne, bo mała futrzasta kuleczka jest słodka, ale gdy futrzastej kulce leci ropa z nosa i oczu, a do tego ma biegunkę, to już nie jest słodka. Jest zepsuta.

Czasem słodkich kulek jest dużo, ale są mniej słodkie, bo wszystkie czarne, a czarny kot... wiadomo, nieciekawy. To nic, że czarne kulki niedawno otworzyły oczy, że na dworze zimno, są czarne, nijakie, więc należy się ich pozbyć.

W taki sposób trafiają do nas kocięta. Kocięta niechciane, wyrzucone, zauważone przez ludzi o dobrych sercach, zgłoszone do naszego Stowarzyszenia. Zabieramy je do domów tymczasowych, otaczamy opieką, karmimy, wozimy do weterynarza, zakrapiamy oczy, czyścimy uszy, podajemy leki i na ten cel jest ta zbiórka. Domy i serca mamy otwarte, jednak karma, żwirek, rachunki w lecznicy to realne sumy, płatne w twardej walucie. Najmniejszych kociąt mamy w tej chwili 8.

Dwumiesięczne rodzeństwo Komenda i Radar porzucone pod Posterunkiem Policji, już wyleczone z kociego kataru. Teraz walczą ze świerzbem.

Czterotygodniowe "Gremliny" w liczbie 6 sztuk, wszystkie czarne, za wcześnie zabrane matce, z ogromnymi apetytami i potrzebami w postaci preparatów na odporność, probiotyków i preparatu mlekozastępczego. Te kocięta już raz zawiódł człowiek, teraz my ich nie zawiedziemy, ale bez Waszego wsparcia nie damy rady.  W imieniu kociąt dziękujemy za każdą złotówkę.

Pomogli

Ładuję...

Wsparły 22 osoby
440 zł (29,33%)