Podaruj życie psom z interwencji! Leczymy, ra...

Celem tej skarbonki jest spłata długów w lecznicach za leczenie i operacje ratujące życie psów i kotów, które trafiły do nas z interwencji. 

Zbieramy też na bieżąco koszty leczenia psich i kocich ofiar ludzkiego okrucieństwa, które każdego dnia trafiają pod skrzydła naszego Towarzystwa. 

Kochani! Tym razem szczególnie potrzebujemy WASZEJ POMOCY! A tak naprawdę nie my, a nasi interwencyjni podopieczni! Nadchodzący okres zimowy, inflacja i ogromny wzrost zwierząt, które z interwencji trafiły pod naszą opiekę (ponad 100 psów i kotów).

Anonimowy Pomagacz

Musimy też spłacić długi w lecznicach weterynaryjnych. Ponad 15000zł. za leczenie, operacje ratujące życie, leki. Tych zabiegów było całe mnóstwo. Wszystko żeby pomóc tym, którzy wystarczająco dostali już kopa od życia. 

Anonimowy Pomagacz

Każdego dnia mamy co robić. Reagujemy na każde zgłoszenie, każdy apel o pomoc, jaki do nas dociera! Często po dotarciu na miejsce mierzymy się z niewyobrażalnym cierpieniem zwierząt, naszych mniejszych braci, które czekają na jedyny ratunek, aby wyrwać je ze szponów zła oprawców. Nasi Inspektorzy dają z siebie wszystko, aby skutecznie pomóc tym najsłabszym i często zapomnianym przez świat czworonogom. A nie jest łatwo. Uwierzcie. 

Anonimowy Pomagacz

Każdego dnia otrzymujemy kilkanaście zgłoszeń telefonicznych i mailowych, które dotyczą znęcania nad zwierzętami domowymi i gospodarskimi na terenie całego województwa. Interweniujemy, realizując nasze cele, wynikające ze statutu oraz Ustawy o Ochronie Zwierząt. Każde przestępstwo znęcania się nad zwierzętami ujawnione podczas interwencji towarzystwa zgłaszane jest do organów ścigania.

Anonimowy Pomagacz

Utrzymywanie zwierząt z interwencji do czasu znalezienia im nowych domów adopcyjnych w hotelach dla zwierząt, siedzibie Towarzystwa oraz domach tymczasowych, to dla nas ogromne koszty. Każde zwierzę, które zabieramy interwencyjnie, wymaga kosztownego leczenia - często specjalistycznych operacji, sterylizacji, czipowania, szczepień, odrobaczenia, odpchlenia i wysoko energetycznej karmy.

Anonimowy Pomagacz

Zwierzaki, które do nas trafiają, to najczęściej ofiary oprawców, które zostały odebrane z uwagi na bezpośrednie zagrożenie ich zdrowia i życia w miejscu, w którym wcześniej przebywały.

Pomoc od Państwa jest jedyną nadzieją na ratunek dla tych skrzywdzonych przez ludzi istot. Będziemy wdzięczni za każdy podarowany grosik! Dla nas to bardzo trudny czas, ponieważ nasza kasa świeci już pustkami.

Wsparli

1 zł

Anonimowa Pomagaczka

1 zł

Anonimowa Pomagaczka

1 zł

Anonimowa Pomagaczka

10 zł

Iwona Szabelska

20 zł

Iwona Szabelska

1 zł

Anonimowa Pomagaczka

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
1 164 zł
Wsparło 208 osób