Szansa na lepsze życie

Justyna
organizator skarbonki

Justyna

EDIT: Cel, który wcześniej ustawiłam, był celem umownym. Nie spodziewałam się, że uda się uzbierać taką kwotę tak szybko. W związku z tym,  zwiększyłam cel zbiórki. Zrobiłam to, aby było jasne, że rozdanie wciąż trwa i wciąż można wpłacać pieniądze. Dziękuje wszystkim za wsparcie ❤️

Cześć! Na swoim instagramie @kaktuskosmetycznie zorganizowałam rozdanie w którym można zgarnąć super kosmetyki! Warunek jest następujący - aby wziąć udział w rozdaniu trzeba wpłacić minimum 10 zł wpisowego na założoną przeze mnie skarbonkę. Wśród osób, które dokonały wpłaty, w poniedziałek 22.02 wylosuję osobę, która dostanie zestaw kosmetyków ze zdjęcia.

Wszystkie zebrane środki zostaną przeznaczone na pomoc i opiekę nad zwierzętami, którym Stowarzyszenie Nasielsk pomaga. Cel ustawiłam na 2.500 zł, ale tak naprawdę każda kwota jaką się uzbiera, będzie przydatna. 

Sponsorem kosmetyków marki Hairy Tale Cosmetics jest twórczyni marki, włosomaniaczka Agnieszka Niedziałek. Pozostałe kosmetyki ufundowałam ja.

Gorąco zachęcam do pomocy i wspólnej zabawy bo koszt jest niewielki a Stowarzyszenie Na Rzecz Ochrony Zwierząt Nasielsk bardzo na tę pomoc zasługuje! 

Wsparli

20 zł

zosia.groth

❤️
11 zł

happy_lifestyle_ana

20 zł

toomkiw

20 zł

zuzajjot

10 zł

hanna_marciniak1

10 zł

Mylifeismygarden

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
94%
3 310,14 zł Wsparły 142 osoby CEL: 3 500 ZŁ