Podaruj dzikim zwierzętom drugą szansę na życie w naturze!

Wsparło 180 osób
14 200 zł (17,75%)
Brakuje jeszcze 65 800 zł
Adopcje

Rozpoczęcie: 8 Grudnia 2023

Zakończenie: 30 Września 2024

Godzina: 23:59

Prowadzimy szpital dla dzikich ptaków i drobnych ssaków. Pomagamy chorym, rannym, osieroconym zwierzakom, które wymagają tymczasowej opieki w zakresie leczenia i rehabilitacji, a także przystosowania do samodzielnego życia.

Dajemy poszkodowanym zwierzętom drugą szansę na życie w naturze. Rocznie pomagamy ponad 3000 dzikich zwierząt.

Działamy od dziesięciu lat, w tym czasie pomogliśmy ponad 20 000 dzikim zwierzętom. Nie patrzymy, skąd zwierzę trafia. Jeśli mamy możliwość i zasoby pomagamy. Liczy się dla nas tylko złagodzenie cierpienia i bólu oraz jak najszybsze objęcie pacjenta opieką. To, żeby zostało otoczone odpowiednią opieką, żeby doszło do zdrowia. Liczy się tylko to, że dzięki udzielonej pomocy zwierzę wróci do natury. Po prostu w trosce o dzikość!

Niestety, do działania niezbędne są nam pieniądze. Codziennie przyjmujemy nowych pacjentów.  Leczymy, karmimy, opiekujemy się naszymi dzikimi pacjentami najlepiej jak możemy. Działamy dalej, ale już niestety na kredyt... Dlatego musimy Was prosić o pomoc w finansowaniu ratowania dzikich zwierząt. 

W naszym Ośrodku pracują technicy weterynarii, opiekunowie dzikich zwierząt, którzy codziennie troszczą się o dzikich pacjentów. Współpracuje z nami lekarz weterynarii oraz ornitolog, który obrączkuje ptaki przed wypuszczeniem i pomaga w stworzeniu najlepszych warunków dla różnych gatunków. Robimy wszystko, aby maksymalnie zwiększyć szanse naszych pacjentów na powrót do natury. To dla nas bardzo ważne. Dlatego dajemy im całe nasze serca.

Ta zbiórka jest dla nas szansą. Jeśli uda się uzbierać potrzebną kwotę, Ostoja będzie mogła działać  i ratować poszkodowane zwierzaki. Setki dzikich zwierząt dostaną drugą szansę na życie. Setki ludzi dostaną fachową poradę i profesjonalną pomoc dla poszkodowanego, dzikiego zwierzęcia. Pomagamy każdemu, jak możemy.

Pomóżcie nam pomagać! Jesteście naszą ostatnią deską ratunku! Mimo najszczerszych chęci uśmiechem i pozytywnym nastawieniem nie nakarmimy, ani nie wyleczymy naszych pacjentów. Niestety, tak jak giną zagrożone gatunki, tak giną organizacje, które dla nich działają. Czy ty będziesz tym, który nas uratuje?

Dziękujemy za Wasze wsparcie dla zwierząt, które same nie poproszą o pomoc. W trosce o dzikość!

Pomogli

Ładuję...

Wsparło 180 osób
14 200 zł (17,75%)
Brakuje jeszcze 65 800 zł
Adopcje