Pomóż nam ograniczyć ich cierpienie

Wsparło 10 osób
260 zł (7,42%)
Brakuje jeszcze 3 240 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 27 Lutego 2020

Zakończenie: 31 Sierpnia 2020

Naszą misją jest pomoc i ratowanie zwierząt skrzywdzonych przez los i człowieka. Odławiamy także bezdomne i wolno żyjące koty na sterylizację, gdyż to właśnie sterylizacja jest jedyną skuteczną metodą kontrolowania populacji i polepszania warunków ich bytowania. Zapobiega wzrostowi bezdomności zwierząt i poprawia komfort ich życia.

W latach 2018 - 2019 udało się wysterylizować 32 kocice, wykastrować 6 kocurków, wyleczyć i zaszczepić kilkanaście kociąt oraz nakarmić koty, które nie obchodziły nikogo. Wielu z nich znalazłyśmy kochające domki. 

Uratowaliśmy nie tylko ich życia, ale również zapobiegliśmy powołaniu na świat kolejnych istot, które byłyby skazane na cierpienie i bezdomność. Część rzeczy sfinansowałyśmy same, jednak działamy na zasadzie wolontariatu, więc powodzenie naszej akcji zawdzięczamy w ogromnej mierze wspaniałym Darczyńcom.

Również i w tym roku, nie chcemy myśleć, ilu kociętom nie pomożemy, ile z nich skona w męczarniach w krzakach, na ulicy czy podzieli los swoich matek, ale chcemy po raz kolejny, wspólnie z Wami pomóc tym bezbronnym istotom.

Dlatego chcemy zebrać poprzez zbiórkę środki, które przeznaczymy na zabiegi sterylizacji i kastracji, a także na leczenie oraz karmę, jednak Wasze wsparcie jest dla nas ogromnie ważne, bo same niewiele możemy.

A dzięki Państwa pomocy, będziemy mogły poddać zabiegom większą liczbę kotów, dzięki czemu w znacznym stopniu ograniczymy ich bezdomność i cierpienie. Im wyższą kwotę uda się nam wspólnie uzbierać, tym więcej zabiegów kastracji i sterylizacji będziemy mogli doprowadzić do skutku. Prosimy o wsparcie finansowe naszego zamierzenia. Pomóżcie, proszę nam pomagać, bo tylko razem mamy ogromną moc!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
9 aktualnych zbiórek
428 zakończonych zbiórek
Wsparło 10 osób
260 zł (7,42%)
Brakuje jeszcze 3 240 zł
Wesprzyj