Wpłać Piątaka dla Kolczaka = Pomóżmy Jeżom

Fundacja JeKo
organizator skarbonki

Anonimowy Pomagacz

W Ośrodku Rehabilitacji Zwierząt "Azyl dla Jeży" działającym przy Fundacji JeKo "Jak Jeż z Kotem" ratujemy ranne i chore dzikusy, przede wszystkim jeże europejskie, odchowujemy osierocone mioty i przygotowujemy je do życia na wolności. Rocznie przyjmujemy ok.300 Kolczastych Nieszczęść. Nie odmawiamy też pomocy dzikusom w potrzebie, ptakom, ssakom, żółwiom i królikom.

Anonimowy Pomagacz

Anonimowy Pomagacz

Aktualnie w ORZ "Azyl dla Jeży" do zimy przygotowuje się 150 kolczastych Podopiecznych.

Anonimowy Pomagacz

Jesteśmy 3-osobową Fundacją, działającą na zasadach Wolontariatu. Wszystkie pozyskiwane środki w 100% przeznaczane są na potrzeby naszych Podopiecznych. Jako Wolontariusze poświęcamy swój czas wolny, angażując się  w akcje ochrony zwierząt, przygotowujemy sami materiały edukacyjne, organizujemy spotkania dla małych i dużych, szerząc dobrą jeżową nowinę. Współpracujemy z uczelniami wyższymi, prowadzącymi badania naukowe nad biologią jeży europejskich.

Anonimowy Pomagacz

Informacje o naszej działalności na rzecz Kolczastych Nieszczęść i Zwierząt w Potrzebie znajdziecie na stronie fb @Pomóżmy Jeżom 

Chcielibyśmy pozyskać środki na rozbudowę ośrodka. Skarbonkowe 100000złotych pozwoliłoby stworzyć profesjonalny punkt przyjęć poszkodowanych zwierząt, doposażyć szpital i pomieszczenie poszpitalne.

Anonimowy Pomagacz

Kochani, zdrowie i życie Zwierząt w Potrzebie, zależy od Was! 

Wasza złotówka to szansa na rozwój ośrodka, w którym Kolczaste Nieszczęścia mają możliwość powrotu do zdrowia, a po jego opuszczeniu na długie, szczęśliwe jeżowe życie

Wsparli

1 zł

Anonimowy Pomagacz

5 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

X zł

Barbara Rasielewska

30 zł

Piotr W

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
5 745 zł
Wsparło 269 osób