Śnieżka - jej życie nie było bajką!

Fabryka Mruczenia
organizator skarbonki

Śnieżka przeszła w swoim życiu naprawdę wiele. W poprzednim domu (o ile w ogóle można tak nazywać miejsce, w którym przebywała) z tego co wiemy nie zaznała miłości, bezpieczeństwa. Źle ją traktowano, co oczywiście odbiło się na psychice kotki. Stała się nieufna, boi się hałasów, nowych ludzi. Musimy na nowo nauczyć ją, że człowiek może kochać, dbać, rozpieszczać, szanować. Na szczęście Śnieżka przełamuje swoje lęki, widać, że pragnie kontaktu z człowiekiem.

Oprócz ran psychicznych Śnieżka jest bardzo zaniedbana pod względem fizycznym. Jest przeraźliwie chuda. Dodatkowo zmaga się z biegunką. Zalecono jej dietę, otrzymała pierwsze leki. Ze względu na swój stan będzie musiała prawdopodobnie odwiedzać częściej weterynarza, jeżeli biegunka nie ustanie dostawać będzie antybiotyki. Jedyne co lekko skubie to mokra karma ROYAL CANIN Intestinal Gastro Cat.

Będziemy wdzięczni za pomoc dla Śnieżki. Ta kotka wyle wycierpiała a mimo to widać w jej zmęczonych oczkach iskierki nadziei, że może w końcu szczęście się do niej uśmiechnęło i będzie już dobrze.

Prosimy - pomóżcie nam wyleczyć Śnieżkę.

Wsparli

60 zł

Monika J.

Zdrówka !!!!
30 zł

Ania

Tulimy z moja Dianka
15 zł

Sonia

50 zł

Kuba

10 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Natalia

Pokaż więcej

100%
650 zł Wsparło 36 osób CEL: 650 ZŁ