Skarbonka zakończona
Max na starość wyrzucony jak śmieć, teraz zbiera na hotel!
SKARBONKA
Max na starość wyrzucony jak śmieć, teraz zbi...
Skarbonka zakończona
Max na starość wyrzucony jak śmieć, teraz zbiera na hotel!
SKARBONKA
Max na starość wyrzucony jak śmieć, teraz zbi...
Paulina Zapała
organizator:

Max to starszy owczarek, który został porzucony przez swoich właścicieli. Chcieli go oddać do schroniska, ale w schronisku go nie przyjęli. Jego właściciele postanowili go uśpić... Niczego nieświadomy, ufny psiak cieszył się na ich widok i tulił do nich, a oni tak po prostu chcieli go uśpić, bo ma 10lat... Nie miałyśmy go gdzie zabrać, ale nie mogłyśmy pozwolić, żeby został uśpiony. Psiak pojechał do hoteliku, udało nam się zebrać na jeden miesiąc (300zł), nie mamy na opłacenie grudnia, stycznia, lutego (900zł) i brakuje nam 245zł (na trocoxil, leki które przyjmuje Max, żeby mógł sprawnie chodzić i, żeby go nie bolało). Jeśli ktoś może wesprzeć Maxia to bardzo prosimy!

Wsparli

10 zł

bacyna1959

20 zł

Anonimowy Pomagacz

40 zł

Anonimowy Pomagacz

15 zł

kociara123

5 zł

bacyna1959

100 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej