Postrzelony Toffiś

Karola
organizator skarbonki

Toffik w typie pekińczyka znaleziony przy drodze w gminie Olesno - postrzelony z wiatrówki, włóczący tylnymi łapkami pozostawiony na pewną śmierć w męczarniach i zimnie...

Mały Toffik przez tydzień nie otrzymał pomocy weterynaryjnej. Kiedy trafił pod opiekę Fundacji natychmiast psiaka do gabinetu weterynaryjnego w Krakowie, który zbadał pieska i obecnie go hospitalizuje. W dniu przyjęcia wykonano podstawowe oględziny: pies ok 3-4 lata, brudny, sierść w ogromnych dredach, odleżyny na tylnych łapkach, kastrowany. Wykonano również kilka zdjęć RTG, które wyraźnie wskazuje na obecność śrutu. Tofiś porusza się tylko na przednich łapkach a tylne włóczy za sobą.

Toffik ma umówiony termin konsultacji z weterynarzem o specjalizacji chirurgii. Miejmy nadzieje, że piesek nie ma uszkodzone rdzenia kręgowego i będzie kiedyś chodzić.

Bardzo proszę o pomoc Państwa w imieniu Toffika. Potrzebujemy pieniążków na opłacenie badań, szpitaliku, konsultacji chirurgicznej, leków, potencjalnych dalszych badań i operacji.

Bez Was fundacja nie da rady pomóc Toffikowi a on tak bardzo chce żyć...

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
0%
0 zł Wsparło 0 osób CEL: 1 002 ZŁ