3 dni w rowie z oderwanym ogonem, uszkodzonym kręgosłupem, strzaskaną miednicą

Wsparły 1 744 osoby
18 550 zł (247,33%)

Rozpoczęcie: 19 Listopada 2018

Zakończenie: 21 Maja 2019

Godzina: 02:00

Serdecznie dziękujemy Państwu za ofiarność, pomoc, serce dla psiaka, którego nie tylko los potraktował okrutnie ale i człowiek. Człowiek który potrącił a następnie pozostawił sparaliżowanego psa w rowie na śmierć głodową, w bólu, w cierpieniu....

Leosiowi niewiele osób dawało szanse. Niewieli wierzyło w to, że psiak z szkodzeniem kręgosłupa stanie kiedyś na nogi. Ale Leoś to nie jest zwykły pies. To pies uparty, pies z wolą życia i z wolą walki.  Pies silny, choć maleńki, na tyle że jego fani nazwali go 'Leoś -Wojownik"

Dzięki tym cechom charakteru, dzięki lekarzowi który wierzył w to że można jeszcze coś zrobić, dzięki rehabilitacji, dzięki Państwu, Leoś stanął na nogi. Najpierw jeszcze niepewnie, chwiejnie, co chwila upadając. Ale szło mu coraz lepiej, no trzeba obszczekać psy, albo pilnować miski. Nie poddawał się w ćwieczeniach które trwały ponad trzy miesiące

Minęło 5 miesięcy odkąd Leoś trafił pod naszą opiekę. Teraz Leoś chodzi, a nawet biega! Wprawdzie troszkę sztywno, troszkę jak konik, ale nie ma problemu z poruszaniem się. Jest sprawny. Jest samodzielny. Jest uśmiechnięty.

Rozpoczęliśmy poszukiwania dla Leosia domku. Takiego najlepszego pod słońcem. Niestety, Leoś zaczął nam kaszleć. Jutro czeka go wiztya w lecznicy i badania. Mamy nadzieję że nasz wojowniczy maluch i tę przypadłość pokona.

Jeszcze raz ogromnie dziękujemy za szansę dla Leosia, za to że poznał ludzi którzy kochają i których on może kochać. Za to że czuje się bezpiecznie, że może sobie pójść obwąchać każdy krzaczek, za to że żyje.

Historię Leosia oraz rozliczenia wpłat możecie Państwo śledzić na naszym profilu facebookowym "Człowiek i pies" w wydarzeniu " Leoś-w rowie z oderwanym ogonem, uszkodzonym kręgosłupem"

Organizator
1 aktualna zbiórka
54 zakończone zbiórki
Wsparły 1 744 osoby
18 550 zł (247,33%)