Trzy niewinne stworzenia żyją w bólu i dyskomforcie. Po potrąceniu samochodem nikt się nie zatrzymał, zostawione na pastwę losu, wyły z bólu w rowach!

Wsparło 150 osób
8 280 zł (103,5%)

Rozpoczęcie: 3 Lutego 2020

Zakończenie: 3 Kwietnia 2020

Bardzo dziękujemy za ogromne wsparcie dla naszych psiaków ❤️

Malutki yorczek doszedł do siebie, po konsultacjach z kilkoma lekarzami stwierdzono, że jego zaburzenia rownowagi są związane z obrażeniami glowy. Dostawał kroplowki i leki i jego stan zaczął wracac do normy. Dziś jest juz w nowym domku 😊

Mobilek to piesek ktory mial połamana zarowno przednia kończynę jak i miednice. Zebrane pieniążki pozwoliły pokryć koszt operacji przedniej lapki oraz hospitalizacji. Miednica byla bardzo połamana i trzeba bylo wykonać jeszcze jedną operację. 

mamy też bardzo dobre wieści!! W zeszły weekend Mobilek trafil do nowego domku!! Przed nim baaaardzo długa rehabilitacja, jednak ma cudowną rodzinke która na pewno zrobi wszystko by wrócił do pełnej sprawności 😊

Sunieczka z urazem kręgosłupa miała konsultacje u ortopedy. Niestety czas w którym malutka błąkała się z takim urazem działał na niekorzyść. Na szczęście odnaleźli się jej właściciele. Teraz sunia uczy się poruszania na wózku i jest regularnie rehabilitowana. Mamy nadzieję, że już niedługo sunia nauczy się chodu rdzeniowego i znow stanie na nóżki. Właściciele robia wszystko by tak się właśnie stalo. 

Jeszcze raz bardzo dziękujemy za ogromne wsparcie dla całej trójki ❤️ bez Państwa pomocy nie udałoby się Nam

Pomogli

Ładuję...

Organizator
8 aktualnych zbiórek
136 zakończonych zbiórek
Wsparło 150 osób
8 280 zł (103,5%)