Znalezione w stawie, poturbowane czteromiesięczne psie dziecko chce żyć

Wsparło 1 087 osób
9 237,61 zł (184,75%)

Rozpoczęcie: 5 Kwietnia 2018

Zakończenie: 28 Czerwca 2018

Godzina: 02:00

Ogromnie dziękujemy za pomoc i wsparcie dla tak okrutnie potraktowanego przez człowieka bezbronnego psiego dziecka. Nazwaliśmy go Kozaczek, bo mimo cierpienia i złego stanu nie poddawał się. Kozaczek ponad tydzień spędził w lecznicy, przebył skomplikowaną operację. Następnie dochodził do zdrowia i sił w domowych hoteliku. Odzyskał sprawność, niestety przeżycia w kontakcie z człowiekiem pozostawiły ślad na jego psychice. Kozaczek boi się nagłych ruchów, podniesionych głosów…
Dzięki Waszej pomocy historia Kozaczka zakończyła się happy endem. Kozaczek ma już swój dom gdzie jest kochany, rozumiany, szczęśliwy. Zresztą zobaczcie sami:

Tak, tak :) To on :) Tak urósł :)

Historię, przebieg leczenia, rozliczenia kosztów pomocy Kozaczkowi znajdziecie Państwo na naszym profilu facebookowym "Człowiek i pies" w zakładce wydarzenia-> Minione wydarzenia-> w wątku "Kozaczek-znaleziony w stawie poturbowany szczeniak" -> dział "Informacje" i "Dyskusja"
Jeszcza raz, kłaniamy się Państwu i dziękujemy za to co udało się nam wspólnie zrobić- uratować i przywrócić do sprawności młodego psa .

Organizator
0 aktualnych zbiórek
50 zakończonych zbiórek
Wsparło 1 087 osób
9 237,61 zł (184,75%)