Pozytywne Zmiany wspierają koty i użytkownikó...

Justyna Biernaczyk
organizator skarbonki

Duża część użytkowników Thermomixa deklaruje, że od kiedy ten kuchenny gadżet pojawił się w ich życiu, w krótkim czasie, niewyjaśniony sposób:) przybrali dodatkowe kilogramy... Faktem jest, że dzięki Thermomixowi zrobienie drożdżówki, tiramisu, lodów i setek innych wysokokalorycznych potraw (oczywiście nie tylko deserów) jest banalnie proste i szybkie, więc to grzech nie skorzystać, prawda? Niestety, kto choć raz próbował zrzucić zbędne kilogramy ten doskonale wie, że to o wiele trudniejsze niż ich przybranie:) a może wcale nie chcesz się odchudzać, ale szukasz inspiracji na pełnowartościowe i smaczne posiłki?
E-book czeka na Ciebie :)

Justyna Biernaczyk

Postanowiłam połączyć swoją wiedzę dietetyczną i zachwyt nad prostotą przygotowywania potraw w Thermomixie i stworzyłam e-booka z gotowym 7-dniowy jadłospisem (1600 kcal) dedykowanym użytkownikom tego urządzenia, przygotowany w oparciu o zasady zdrowego żywienia.

Zasil moją skarbonkę dowolną kwotą, a po dokonaniu wpłaty otrzymasz wiadomość mailową z linkiem do pobrania e-booka.

Dochód ze skarbonki wspiera gdańską fundację Kotangens, zajmującą się chorymi i bezdomnymi kotami. Tej zimy zwierzętom szczególnie przyda się nasza pomoc!

Wsparli

20 zł

AgaB

15 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

5 zł

Ren

10 zł

olalukaszuk@interia.pl

25 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
136%
1 366 zł Wsparło 98 osób CEL: 1 000 ZŁ
Wesprzyj