Skarbonka zakończona
Trzydziestka Trójka Luizy dla Stawiamy na Łapy
SKARBONKA
Trzydziestka Trójka Luizy dla Stawiamy na Łapy
Skarbonka zakończona
Trzydziestka Trójka Luizy dla Stawiamy na Łapy
SKARBONKA
Trzydziestka Trójka Luizy dla Stawiamy na Łapy
Luiza Kucharczyk
organizator:
Kochani! Moja trzydziestka trójka już jutro. Kto by pomyślał, że kiedyś będę tak strasznie dorosła wiekiem, a jednocześnie nie umysłem :) Wiele bliskich osób pyta, co bym z tej okazji chciała dostać - otóż nic. Wszystko mam. Mam kochającą rodzinę, kochających przyjaciół, kochający zwierzyniec (raczej do tej trudnej młodzieży się zalicza, ale trudną młodzież też trzeba kochać; moi rodzice potwierdzą), klamki we wszystkich drzwiach mieszkania oraz zasłony zamiast prześcieradła w oknie. No i mam dach nad głową. A niektórzy nie mają. I tak to właśnie Koszka z Czarowniczką ze mną siadły, pomyślały i wymyśliły: najwspanialszym prezentem urodzinowym będzie dla mnie Wasz udział w mojej urodzinowej zbiórce :) No to do dzieła. Wszyscy, którzy chcieli mi coś kupić (i ci, którzy nie chcieli) wyskakiwać z piniorów :D Wspieramy Stawiamy na Łapy! Urodziny jutro, ale zbieram aż do imiemin! Dziękuję Wam najpiękniej za każdą jedną wpłatę! Wasza Lu

Wsparli

33,33 zł

Anouszka

33,33 zł

Monika i Rocco

Najlepsze życzenia!
33,33 zł

Anonimowa Pomagaczka

Sto lat !!!
15 zł

Kasia

Sto lat!
33,33 zł

Anonimowa Pomagaczka

wszystkiego najlepszego od Rudzi, Księciunia i Duszka :)
20 zł

Bogdan Skrzypczak

Na nowe drapaki , nowe posłanka, na nowe wyposażenie kociarni po zalaniu.

Pokaż więcej