Urodzinowa zbiórka dla Azylu

Agnieszka LifeManagerka.pl
organizator skarbonki

Moja wiosenna zrzutka na zwierzakobus dzięki Wam zakończyła się sukcesem <3 nie wiem, jak Wam za to dziękować, to było coś pięknego :) Fundacja postanowiła na spokojnie dozbierać jeszcze ok. 10 000, aby móc sobie pozwolić na nowszy samochód, który bezawaryjnie posłuży dłużej. 

A ja znowu przychodzę do Was z prośbą o pieniądze... Niezręcznie tak prosić o prezent urodzinowy, ale jeśli ten jeden raz w roku chcielibyście mi jakoś "namacalnie" podziękować za moją działalność, to właśnie jest ten moment.

12 sierpnia mam urodziny, z okazji których chcę zrobić coś dobrego, a bez Waszej pomocy skala mojej pomocy byłaby dużo mniejsza. Jako że czuję się już emocjonalnie i wizerunkowo związana z Fundacją Azylu pod Psim Aniołem, to oczywiście na nią chciałabym przeznaczyć mój prezent urodzinowy od Was. Poprawa losu fundacyjnych zwierzaków to najbardziej wartościowy podarunek, jaki mogę od Was otrzymać. 

Zebrane pieniądze Fundacja przeznaczy na to, na co akurat będzie potrzebować zastrzyku gotówki. Na pewno coś się znajdzie, bo masa zwierzaków wymaga leczenia, specjalistycznych karm, zabezpieczenia przed kleszczami itp. Te pieniądze to i tak kropla w morzu ich potrzeb. 

Na początku ustalam cel 5000 zł aby był łatwiej osiągalny, ale jeśli dobrych serc znajdzie się więcej, możemy oczywiście go przekroczyć :)

Adoptowane z Azylu Luna i Emi dziękują za wsparcie ich znajomych!

Agnieszka Świetlik

Ja oczywiście również dziękuję :)

Agnieszka 

www.lifemanagerka.pl

Wsparli

50 zł

AniaJT

Wszystkiego najlepszego!
20 zł

Adrianna

Powodzenia!
25 zł

Kamila

W podziękowaniu za relacje z życia Klusek :D 100 lat i znalezienia domu dla Semi! <3
50 zł

Anonimowy Pomagacz

Wszystkiego najlepszego :)
70 zł

N.

Najlepszego Aga !!!
50 zł

&lt;3 &lt;3 &lt;3 &lt;3

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
37%
1 877 zł Wsparło 47 osób CEL: 5 000 ZŁ