Przetrwać do 1,5%

7 dni do końca
Wsparło 55 osób
3 530 zł (35,29%)
Brakuje jeszcze 6 470 zł
Adopcje

Rozpoczęcie: 3 Czerwca 2024

Zakończenie: 31 Lipca 2024

Godzina: 23:59

Edit!

A jednak się zdarzyło. Próba ratowania Brutusa pochłonęła kwotę jednomiesięcznego utrzymania fundacyjnego. Koszty weterynaryjne są przerażające. Każdego dnia mamy nadzieję, że nic się niespodziewanego wydarzy. Takie "niespodzianki" znacznie chwieją bonowym budżetem. 

Prosimy o pomoc.


Kwota, o którą Was prosimy to minimum jakie jest potrzebne na miesięczne utrzymanie zakładając brak niespodzianek, chorób czy nowych podopiecznych. 

Fundacja Bono rocznie pomaga kilkudziesięciu nowym psom, sprawuje opiekę nad grupką stałych bywalców.

Chcemy Wam więc przybliżyć psy nieadopcyjne i trudno adopcyjne zamieszkujące w Fundacja BONO, Pomoc Podhalanom w potrzebie. Większość z nich przebywa u nas kilkanaście, niektóre kilka lat. Jedne są chore inne stare jeszcze inne mają zniszczoną psychikę, są mniej lub bardziej kłopotliwe, agresywne. Poczytajcie sami historie naszych trudnych i drogich w dosłownym tego słowa znaczeniu podopiecznych.

Zastanówcie się, jak można im pomóc? Powiedzcie sami, co Wy byście zrobili z takimi psami? Jak je utrzymywać? My staramy się dać im w hotelach namiastkę domu, one to tak zresztą traktują w końcu ze swoimi opiekunami nawiązały kontakt. Zazwyczaj są to psy akceptujące jedna, dwie osoby. Mają pełną michę, są zadbane, leczone i nie wiedzą, że nie mają domu. Są w hotelikach z behawiorystyczna opieką i to fundacja jest ich domem. Każdy z tych psów to osobna historia, nieraz mniej lub bardziej tragiczna.

Wspomóż nasze działania pomóż nam pomagać.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
3 aktualne zbiórki
21 zakończonych zbiórek
7 dni do końca
Wsparło 55 osób
3 530 zł (35,29%)
Brakuje jeszcze 6 470 zł
Adopcje