1 zł by odmienić życie

Skarbonka konkursowa

Magdalena Migdał
organizator skarbonki

Jesteśmy małą fundacją, która mierzy się z dużymi wyzwaniami.

Pod naszą opieką przebywa obecnie prawie 60 zwierząt. Wszystkie przebywają w domach tymczasowych na terenie Warszawy i okolic. Fundacja nie posiada siedziby, nie prowadzi hotelu czy schroniska. Istniejemy tylko dzięki darowiznom i wspaniałym osobom, które bezinteresownie zapraszają do swoich domów najbardziej potrzebujące psy i koty, stwarzając im domy tymczasowe.

Anonimowy Pomagacz

Pomagamy głównie zwierzetom z warszawskiego Schroniska "Na Paluchu".

Te najbardziej chore, stare, wymagające kosztownego leczenia, ktore nie mają dużych szans na adopcje albo muszą pilnie opuścić schroniskową klatkę, umieszczamy w domach tymczasowych, diagnozujemy, leczymy i znajdujemy im wspaniałe domy.

Anonimowy Pomagacz

Anonimowy Pomagacz

Niektóre psy i koty zostają z nami na zawsze. Są to zwierzęta ciężko chore, dla których nie udaje nam się znaleźć domów stałych.

Anonimowy Pomagacz

Otaczamy opieką także inne bezdomne zwierzęta, które pojawiają się na naszej drodze, jak Tropka, który trafił do nas zagłodzony, po latach życia na łańcuchu w dziurze w ziemi. 

Anonimowy Pomagacz

W ramach naszych możliwości wspieramy kastracje jako najskuteczniejszy sposób na przeciwdziałanie bezdomności - włączamy się w akcje zorganizowane, ale odpowiadamy także na prośby osób prywatnych, których nie stać na sfinansowanie takich zabiegów. 

Teraz możesz nam pomóc, wpłacając 1 zł. Nie liczy się kwota, ale liczba darczyńców. Za każde wsparcie ogromne dziękujemy <3

Wsparli

1 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

agnieszka b.

20 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

1 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
1 586
Wpłat
Zebrano: 18 480 zł
Wesprzyj