Przyjazna Łapa walczy o 100.000 zł na pomoc z...

Kochani, portal Ratujemy Zwierzaki kolejny raz zrobił coś niesamowitego! Dzięki Waszej pomocy udało nam się wygrać Zwierzakobusa, który służy nam niezawodnie niemal każdego dnia i pokonuje z nami kilometry by ratować zwierzęta w potrzebie teraz - MAMY SZANSĘ WYGRAĆ 100.000 ZŁOTYCH!

Sto tysięcy. Pieniądze o których do tej pory mogliśmy tylko pomarzyć, dziś są na wyciągnięcie ręki Możemy je wygrać jeśli tylko nam pomożecie. Do dzieła kochani!

Zasady są proste:
Dokonujemy wpłaty na specjalnie utworzonej skarbonce:
Link
Liczy się ilość wpłat! Możecie wpłacić nawet symboliczną złotówkę, co daje nam liczący się głos!
Organizacja która uzbiera najwięcej głosów (pojedynczych symbolicznych wpłat) wygrywa 100.000 zł!

Dzięki takiej sumie będziemy mogli pomagać większej ilości psów, kotów oraz dzikiej zwierzynie. Wciąż czekamy na wiele faktur z lecznic weterynaryjnych, nieraz musimy Was błagać o pomoc bo ledwo dajemy radę opłacić nasze zobowiązania. Wciąż mamy zgłoszenia, interwencje, sprawy sądowe bo bestialstwo nie ma końca. Ale nie ukrywajmy, pieniądze są ważne. Bardzo ważne. Dzięki nim możemy być jeszcze bardziej skuteczni i leczyć naszych podopiecznych na najwyższym poziomie.

Anonimowy Pomagacz

Anonimowy Pomagacz

Sytuacja w kraju nie jest ciekawa, wszystko drożeje, od podstawowych produktów spożywczych i higieny, aż po paliwo, opiekę medyczną i niestety też weterynaryjną. Wpłat na konto mamy coraz mniej, bo wiemy że niektórych zwyczajnie nie stać na wsparcie organizacji. Tu jednak JEDNA ZŁOTÓWKA może sprawić że nasze konto zasili porządna suma. Suma marzeń, dla naszych zwierząt. Dla Waszych zwierząt - bo najczęściej dostajemy prośby o wsparcie w leczeniu zwierząt właścicielskich.

Świata nie zbawimy, ale małymi krokami, powoli do przodu możemy budować świadomość, działać, leczyć, budować chociażby mały rejon, w którym cierpienia będzie mniej. Oby jak najmniej.

Wsparli

2 zł

Anonimowy Pomagacz

1 zł

Anonimowy Pomagacz

1 zł

Anonimowy Pomagacz

1 zł

julka

1 zł

Marcin B

1 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
9 154,01 zł
Wsparły 1 453 osoby