"Burek sam nie poprosi o pomoc" zbiórka dla P...

Przytuliska u Wandy
organizator skarbonki

Przytuliska u Wandy

Fundacja Psi Los serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w VII edycji ogólnopolskiej zbiórki karmy na rzecz bezdomnych i potrzebujących zwierząt.

Nasza akcja organizowana jest zawsze w sezonie zimowym, a więc w okresie bardzo trudnym dla schroniskowych czworonogów. Kiedy temperatura otoczenia spada (często poniżej zera), zapotrzebowanie na karmę jest o wiele większe niż w sezonie letnim. Zwierzęta, aby ogrzać swój organizm, potrzebują zjeść więcej karmy, najlepiej wysokoenergetycznej, której ze względu na cenę zazwyczaj brakuje.

Jeśli chcesz wesprzeć bezdomne zwierzaki bytujące w przytuliskach u Wandy w Przyborówku, Ruściu i Brodziszewiew przekaż symboliczną złotówkę i pomóż im przetrwać zimę. Dzięki Tobie przysłowiowy Burek otrzyma pełną michę karmy!

Serdecznie dziękujemy!

Przytuliska u Wandy to właściwie aż trzy schroniska dla zwierząt. To miejsca, w którym znajdują przystań pokrzywdzone, zaniedbane i porzucone zwierzęta. Dla wielu czworonożnych mieszkańców los nie był łaskawy, skoro musiały znaleźć się za kratami zwierzęcego sierocińca, zdane na łaskę i niełaskę człowieka czyli tego, który zgotował im ten los. Przytuliska zapewniają im najbardziej podstawowe warunki do życia, których części z nich brakowało w dotychczasowym istnieniu, tu odnajdują azyl ale także udrękę psiej samotności, poczucia braku przynależności do konkretnego człowieka, który stałby się całym ich światem. Mimo, iż nie znajdziecie u nas psa głodnego czy zaniedbanego – pomoc jest tu jak najbardziej potrzebna. Fundacje “Przytuliska u Wandy” oraz “Radość Psiaka” na dzień dzisiejszy sprawują opiekę nad setkami zwierząt. Rotacja jest bardzo duża, wielu z podopiecznych znajduje domy, jednak rocznie masa nowych zwierząt zamieszkuje w schroniskowych kojcach. Zapraszamy do nas wolontariuszy, darczyńców, chętnych na adopcję!

Wsparli

25 zł

Anonimowy Pomagacz

1 zł

Anonimowy Pomagacz

100 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Anonimowy Pomagacz

25 zł

Anonimowy Pomagacz

:)
X zł

Elżbieta

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
13%
655 zł Wsparło 13 osób CEL: 5 000 ZŁ