"Burek sam nie poprosi o pomoc" zbiórka dla P...

Przytulisko na Wiśniowej
organizator skarbonki

Przytulisko na Wiśniowej

Fundacja Psi Los serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w VII edycji ogólnopolskiej zbiórki karmy na rzecz bezdomnych i potrzebujących zwierząt.

Nasza akcja organizowana jest zawsze w sezonie zimowym, a więc w okresie bardzo trudnym dla schroniskowych czworonogów. Kiedy temperatura otoczenia spada (często poniżej zera), zapotrzebowanie na karmę jest o wiele większe niż w sezonie letnim. Zwierzęta, aby ogrzać swój organizm, potrzebują zjeść więcej karmy, najlepiej wysokoenergetycznej, której ze względu na cenę zazwyczaj brakuje.

Jeśli chcesz wesprzeć bezdomne zwierzaki bytujące w przytuliska dla psów w "Na Wiśniowej" w Sandomierzu przekaż symboliczną złotówkę i pomóż im przetrwać zimę. Dzięki Tobie przysłowiowy Burek otrzyma pełną michę karmy!

Serdecznie dziękujemy!

Przytulisko na Wiśniowej to najukochańsze „dziecko” Sandomierskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt. Dajemy radę Mili Państwo. Dajemy radę walczyć z ludźmi i biurokracją o lepsze jutro dla najwspanialszych psów na świecie. Dla psów, które tak bardzo skrzywdzone potrafiły nam jeszcze zaufać, dać się socjalizować i obdarzyć nas absolutnie bezinteresowną miłością. Dajemy radę mimo, że czasem sił brak i nadzieja lekko przygasa. Dajemy radę, bo wspierają nas wspaniali wolontariusze, których zsyłają nam Dobre Duchy. Wolontariusze, bez których każda praca w Przytulisku trwałoby dłużej i byłaby mniej przyjemna. Dajemy radę również dzięki Wam, bo zainteresowaliście się Wiśniową i Przytulnymi, okazaliście nam wsparcie kiedy najbardziej tego potrzebowaliśmy i pozwoliliście uwierzyć, że nie jesteśmy sami a to co robimy ma sens. Potrzeby Przytuliska na Wiśniowej rosną z każdym nowym Przytulonym Bezdomniakiem.

Wsparli

200 zł

Sylvia

20 zł

Anonimowy Pomagacz

12 zł

Anonimowy Pomagacz

7 zł

M

1 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
8%
430 zł Wsparło 12 osób CEL: 5 000 ZŁ