"Burek sam nie poprosi o pomoc" zbiórka dla P...

Przytulisko w Rachowie
organizator skarbonki

Przytulisko w Rachowie

Fundacja Psi Los serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w VII edycji ogólnopolskiej zbiórki karmy na rzecz bezdomnych i potrzebujących zwierząt.

Nasza akcja organizowana jest zawsze w sezonie zimowym, a więc w okresie bardzo trudnym dla schroniskowych czworonogów. Kiedy temperatura otoczenia spada (często poniżej zera), zapotrzebowanie na karmę jest o wiele większe niż w sezonie letnim. Zwierzęta, aby ogrzać swój organizm, potrzebują zjeść więcej karmy, najlepiej wysokoenergetycznej, której ze względu na cenę zazwyczaj brakuje.

Jeśli chcesz wesprzeć bezdomne zwierzaki bytujące w przytuliska dla psów im Stanisławy Olszewskiej w Rachowie Starym przekaż symboliczną złotówkę i pomóż im przetrwać zimę. Dzięki Tobie przysłowiowy Burek otrzyma pełną michę karmy!

Serdecznie dziękujemy!

Właścicielka – Renata Olszewska – sama zajmuje się całym psim dobytkiem, często pracując ponad siły. W przytułku jest około 70 psów. Psy i serce do nich odziedziczyła po mamie, Stanisławie, która opiekowała się 200 zwierzakami. Po jej śmierci pani Renata musiała z dnia na dzień wywrócić swoje życie do góry nogami, żeby dać namiastkę domu tym wszystkim psom – niechcianym, porzucanym, często podrzucanym przez płot. Codziennie ma ten sam plan dnia: wstaje, sprząta boksy, nalewa wodę do misek, gotuje, a potem rozwozi jedzenie. Czasem pojawi się pomoc od prywatnego sponsora, w weekendy zajrzą wolontariusze i wyjdą z psami na spacer. Ale to wciąż bardzo mało. Przyjaciele pani Renaty i prowadzonego przez nią przytuliska apelują o ludzką pomoc: zaadoptujcie psa z Rachowa Starego.

Wsparli

7 zł

Anonimowy Pomagacz

100 zł

Anonimowy Pomagacz

stala pomoc Ela
100 zł

Anonimowy Pomagacz

3 zł

M

50 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
13%
650 zł Wsparło 10 osób CEL: 5 000 ZŁ