"Burek sam nie poprosi o pomoc" zbiórka dla P...

Przytulisko w Rytlowie
organizator skarbonki

Przytulisko w Rytlowie

Fundacja Psi Los serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w VII edycji ogólnopolskiej zbiórki karmy na rzecz bezdomnych i potrzebujących zwierząt.

Nasza akcja organizowana jest zawsze w sezonie zimowym, a więc w okresie bardzo trudnym dla schroniskowych czworonogów. Kiedy temperatura otoczenia spada (często poniżej zera), zapotrzebowanie na karmę jest o wiele większe niż w sezonie letnim. Zwierzęta, aby ogrzać swój organizm, potrzebują zjeść więcej karmy, najlepiej wysokoenergetycznej, której ze względu na cenę zazwyczaj brakuje.

Jeśli chcesz wesprzeć bezdomne zwierzaki bytujące pod opieką Przytuliska dla Zwierząt w Rytlowie przekaż symboliczną złotówkę i pomóż im przetrwać zimę. Dzięki Tobie przysłowiowy Burek otrzyma pełną michę karmy!

Serdecznie dziękujemy!

Przytulisko dla bezdomnych zwierząt w Rytlowie powstało w 2012 roku. Od tego czasu przeszliśmy olbrzymią transformację, a łatwo nie było. Od Kilku bezpańskich psów, sześciu boksów i wspólnej zagrody do biegania doszliśmy do etapu, w którym mamy dwa wybiegi, 34 kojce, oraz możliwość zakwaterowania 55 psów. To jednak wciąż jest za mało, chcemy więcej! Jak każda zaangażowana w pomoc bezdomnym zwierzętom osoba, chcemy tę pomoc nieść tak długo, jak będzie ona potrzebna. Mamy na swoim koncie ponad 400 szczęśliwych adopcji, ale zwierząt potrzebujących pomocy jest jeszcze bardzo wiele, a naszym zadaniem, jest niesienie im tej pomocy.

Wsparli

50 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Anonimowy Pomagacz

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
7%
350 zł Wsparło 8 osób CEL: 5 000 ZŁ