Kontener do Przytuliska Lepszego Świata

Prawdziwa magia tkwi w sercach ludzi, którzy potrafią przeistoczyć marzenia w rzeczywistość. Kiedyś dla nas i naszych ukochanych podopiecznych marzeniem było miejsce, gdzie miałyby opiekę wspaniałych ludzi, gdzie mogłyby biegać i czuć się bezpiecznie. Dzięki wam, kochani darczyńcy, to marzenie stało się rzeczywistością, budujemy Przytulisko.

Anonimowa Pomagaczka

Anonimowa Pomagaczka

Anonimowa Pomagaczka

Mamy duże wygodne kojce, ogrodzenie dla całego terenu, wodociąg, wkrótce podłączymy prąd i wykończymy domek dla szczeniąt. Przed nami jeszcze kilka dużych wyzwań, jednym z nich jest ocieplany kontener lub kontenery dla psiaków z największymi potrzebami, a także dla psów po zabiegach i operacjach. W zależności od środków jakie zbierzemy będzie jeden lub więcej, sami wykonamy lub kupimy używane, wówczas szybciej spełni się nasze marzenie. W wielu Przytuliskach i Schroniskach takie rozwiązania doskonale się sprawdzają…

Anonimowa Pomagaczka

Anonimowa Pomagaczka

Tutaj nie chodzi o wielkość datków, lecz o ilość serc, które zdecydują się pomóc. Nasza siła tkwi we wspólnym działaniu i miłości do zwierząt. Każdy gest, niezależnie od jego rozmiaru, przyczyni się do stworzenia tego wymarzonego miejsca. Organizacja, która zbierze największą ilość darczyńców (a nie kwotę) wygra wymarzone 100 000 złotych!!! Tak bardzo chcielibyśmy, aby nam się udało.

Anonimowa Pomagaczka

Anonimowa Pomagaczka

Pomóżcie, udostępniajcie, zachęcajcie rodzinę, przyjaciół, znajomych, współpracowników! Złotówka, dwie trzy czy pięć, ważne aby wpłat było baaaaardzo dużo, takie są zasady konkursu.

Anonimowa Pomagaczka

Wasze dobre serca to nasza siła napędowa. Stwórzmy ogromną społeczność, która wspólnie pomoże bezdomnym psiakom, która przyczyni się do tego, że już wkrótce w naszym Przytulisku staną ocieplane kontenery.  

Pomóżcie nam kontynuować naszą misję, pomóżcie nam zapełnić życie bezdomnych zwierząt radością i nadzieją. Wasza skromna wpłata może sprawić, że świat dla nich stanie się lepszy. Dziękujemy za wasze serce i życzliwość. Razem możemy zdziałać cuda!

Anonimowa Pomagaczka

Wsparli

20 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Anonimowa Pomagaczka

❤️🐈‍⬛🐕
30 zł

Asia

❤️❤️❤️
50 zł

Anna

Trzymam kciuki
5 zł

Anonimowa Pomagaczka

10 zł

Pin

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
2 613,40 zł
Wsparło 190 osób