Pomóż nam ratować zwierzęta w potrzebie!

Anonimowy Pomagacz

Szanowni Państwo,

Fundacja Psi Los bierze udział w konkursie organizowanym przez RatujemyZwierzaki. Dzięki Waszej pomocy możemy otrzymać wysoką dotację przeznaczoną na pomoc potrzebującym zwierzętom. W konkursie nie liczy się suma wpłat do skarbonki, tylko ilość unikalnych wpłacających. Prosimy Was o jednorazową wpłatę dowolnej wysokości.

Fundacja Psi Los powstała w 2011 roku. Od tamtej pory nieprzerwanie wspieramy schroniska, przytuliska i fundacje w całej Polsce. Od wielu lat organizujemy ogólnopolskie akcje pomocowe, dzięki którym przekazujemy karmę najbardziej potrzebującym zwierzętom. Prawdopodobnie jako jedyni w kraju pomagamy osobom prywatnym w pokryciu kosztów drogich zabiegów operacyjnych, leczenia i rehabilitacji ich zwierząt.

Mamy świadomość jak ułamek sekundy może wygenerować niespodziewane wydatki na leczenie często jedynego, najbliższego członka rodziny – psa lub kota. Kiedy zdarzy się wypadek lub choroba nie da się patrzeć na cierpienie swojego podopiecznego. Bardzo ciężko jest podjąć decyzję o eutanazji, wiedząc, że gdyby tylko były pieniądze, jego życie dałoby się uratować.

Naszymi podopiecznymi są zwierzęta w różnym wieku, których opiekunowie znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej. Nie stać ich na zakup karmy, pokrycie kosztów leczenia, diagnostyki, rehabilitacji, nie wspominając już o zabiegach operacyjnych. Dla wielu z nich jesteśmy jedyną nadzieją. Zgłaszają się do nas osoby z całego kraju prosząc o różnego rodzaju pomoc i wsparcie. Nigdy nie odmawiamy, zawsze staramy się pomóc.

Tym razem to MY prosimy Was o pomoc. Gorąco zachęcamy do wsparcia akcji „Łap Dotację na Organizację”. Każda Państwa wpłata jest dla nas na wagę złota. Każda kolejna wpłata zbliża nas do zdobycia atrakcyjnej nagrody pieniężnej ufundowanej przez RatujemyZwierzaki.

Prosimy o unikatowe, nawet symboliczne wpłaty. Unikatowe oznaczają, że muszą być wykonane przez jedną osobę, z jednego telefonu, komputera itp. Dlatego nie wpłacajcie wiele razy drobnych kwot, zamiast tego poinformujcie swoich znajomych i poproście o symboliczny datek, jednorazową wpłatę do naszej skarbonki.

W tym konkursie nie ma przegranych. Środki, które wpłacicie na naszą skarbonkę trafią do nas nawet jeśli nie wygramy jednej z ufundowanych nagród. Środki te przeznaczymy dla zwierząt, które cały czas są pod opieką naszej fundacji. Na pokrycie kosztów zabiegów operacyjnych, diagnostyki, rehabilitacji itd.

Poznajcie niektóre zwierzaki, które otoczyliśmy opieką i zobaczcie ile dobra czynimy z Waszą pomocą. Bez Was, bez Waszych darowizn to wszystko nie byłoby możliwe. Dziękujemy za każdą nawet najmniejszą wpłatę do naszej skarbonki.

Anonimowy Pomagacz

Reksio – ułamek sekundy zmienił jego życie nie do poznania. Został potrącony przez samochód i porzucony na poboczu drogi. Rozpoznała go sąsiadka opiekunów. Okazało się, że psiak ma poważnie złamaną łapę oraz żuchwę. Reksio jest po dwóch opłaconych przez nas operacjach. Wraca do zdrowia i wszystko wskazuje na to, że historia dobrze się zakończy.

Anonimowy Pomagacz

Miriam – jej poprzedni opiekun chciał się jej pozbyć. Uderzył łopatą, aby zabić. Na szczęście nie trafił, ale bardzo poważnie okaleczył suczkę. Miriam trafiła do nowej, cudownej opiekunki, która zwróciła się do nas z prośbą o pomoc w pokryciu kosztów poważnej operacji. W chwili obecnej Miriam jest bezpieczna, dochodzi do siebie przy boku swojej opiekunki.

Anonimowy Pomagacz

Gustaw – malutki psiak urodził się z wrodzoną wadą serca, aby przeżyć musiał przejść poważną operację. Jego opiekunowie nie byli przygotowani na tak duży wydatek. Zwrócili się do nas z prośbą o pomoc. Udało się zebrać nie małe środki i opłacić skomplikowany zabieg. W chwili obecnej Gustaw jest zdrowy, cieszy się życiem i nie pamięta już jak bardzo chorował.

Anonimowy Pomagacz

Dżeki – u dziewięcioletniego psiaka lekarze zdiagnozowali chłoniaka. Jedyną szansą na wygranie z chorobą było przeprowadzenie kilku operacji i leczenie chemioterapią. Koszty takiego leczenia okazały się niewyobrażalne. Z pomocą przyszli Darczyńcy, którzy pomogli nam zebrać środki na jego leczenie. Obecnie psiak czeka na podanie pierwszej dawki bardzo drogiego leku.

Anonimowy Pomagacz

Lord – po inwazji Rosji na Ukrainę psiak wraz ze swoimi opiekunami przyjechał do Polski. Zamieszkał w podkrakowskiej wsi. Kilka dni po przyjeździe zdarzyła się tragedia. Lord został bardzo poważnie pogryziony przez innego psa. Zmasakrowane oko wymagało pilnej interwencji chirurgicznej. Na szczęście szybko udało się zebrać potrzebne środki i Lord wrócił do zdrowia.

Anonimowy Pomagacz

Odyn – u sześcioletniego psiaka lekarze zdiagnozowali nowotwór. Konieczna była pilna operacja polegająca na usunięciu części żuchwy. Każdy dzień zwłoki zwiększał możliwość pojawienia się przerzutów. Cudowni Darczyńcy nie zawiedli, a my opłaciliśmy dwie ratujące życie operacje. Odyn wrócił do zdrowia, jest szczęśliwy, wygrał walkę i nic już go nie boli.

Anonimowy Pomagacz

Runa – niespełna roczna suczka Runa chorowała na ciężkie zwyrodnienie stawów biodrowych. Pomóc jej mogły dwie potwornie drogie operacje tj. endoprotezy stawów biodrowych. Jej opiekunowie zwrócili się do nas z prośbą o pomoc. Mimo, iż była to największa zbiórka w naszej historii nie poddaliśmy się. Runa jest już po pierwszej operacji – czeka na drugą.

Anonimowy Pomagacz

Foxy – siedmioletnia suczka rasy Maltańczyk została uratowana przez swoich opiekunów z koszmarnych warunków. Niedługo potem okazało się, że suczka musi przejść operację usunięcia śledziony i kamienia w pęcherzu. Udało się zebrać potrzebne środki. Foxy przeszła dwie operacje, żyje i jest szczęśliwa u boku kochających ją opiekunów.

Wsparli

10 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Anonimowy Pomagacz

Ratując pomagacie a ja z Wami👍
10 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Anonimowy Pomagacz

1 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Marek S.

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
14 496 zł
Wsparło 671 osób