Psia i ludzka tragedia

Wsparło 370 osób
14 919,45 zł (149,19%)
Adopcje

Rozpoczęcie: 7 Lipca 2024

Zakończenie: 6 Września 2024

Godzina: 23:59

Zaraz będziemy interweniować w sprawie 90-letniego mężczyzny, który znajduje się w tragicznej sytuacji.

Pod jego opieką jest aż 17 psów, ale ani on, ani one nie mają co jeść. To ogromna tragedia, że nikt wcześniej nie zainteresował się ich losem. Nasz zespół pomoże zarówno temu starszemu panu, jak i jego czworonogom, ale potrzebujemy Waszego wsparcia. Każda pomoc, zarówno finansowa, jak i materialna, jest teraz na wagę złota. Możecie również śledzić naszą interwencję na żywo na TikToku, gdzie będziemy transmitować cały proces i na bieżąco informować o postępach.

Nie wiemy w jakim stanie są zwierzęta i ile będziemy musieli przeznaczyć środków na ich opiekę medyczną poza podstawowymi sprawami, które również kosztują… Odrobaczenia, szczepienia kastracje. To będzie majątek. Kobieta o wielkiej empatii podeszła do jego posesji, mężczyzna sam poprosił o wstawienie psów do Internetu, ponieważ doskonale wie, że sobie nie radzi. Czy tylko ona zauważyła ten dramat? Najłatwiej jest odwracać głowę i nie szczędzić gorzkich słów za plecami.

WY - LUDZIE O WIELKICH SERCACH - NIE ZAMIENIAJCIE SIĘ W TAKIE BEZMYŚLNE I BEZDUSZNE ISTOTY. Ta sytuacja pokazuje, jak ważne jest, abyśmy wspólnie dbali o tych, którzy nie mogą sami sobie pomóc. Prosimy Was o wsparcie i pomoc, abyśmy mogli zapewnić lepsze życie zarówno temu mężczyźnie, jak i jego psom.

PROSIMY O POMOC. Dziękujemy za każdą formę wsparcia. Razem zmienimy ich los.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
11 aktualnych zbiórek
620 zakończonych zbiórek
Wsparło 370 osób
14 919,45 zł (149,19%)
Adopcje