Myśliwi wydali na niego wyrok! Do tego kleszcze i niedowład tylnej łapy. Pies wyrzucony w lesie jak zwykły śmieć! Pomóżcie nam go uratować!

Zbiórka zakończona
Wsparło 35 osób
1 620 zł (81%)

Rozpoczęcie: 7 Marca 2019

Zakończenie: 7 Kwietnia 2019

Godzina: 23:59

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.
12 Marca 2019, 11:10
Psiak złapany!

Z soboty na niedzielę w nocy pies został złapany! Został zabezpieczony w lecznicy weterynaryjnej w Krasnymstawie. Przed nami teraz dużo pracy z oswajaniem go, odkarmieniem i wykonaniem niezbędnych badań i szczepień!

BARDZO PROSIMY O KOLEJNE WPŁATY!

Miesiąc temu nasza wolontariuszka dowiedziała się, że w okolicach ulicy Stokowej w Krasnymstawie błąka się zdziczały pies. Został prawdopodobnie porzucony w lesie w okolicy Świąt Bożego Narodzenia.

Od tamtego czasu żyje w lesie sam. Żywił się śmieciami i resztkami jedzenia, jakie znalazł przy okolicznych zabudowaniach. Jest bardzo wystraszony. Ludzie go przeganiali i nikt nie karmił. To cud, że pies jeszcze żyje.

Od miesiąca trwa walka o lepsze życie dla niego. Nasza wolontariuszka codziennie jeździ go karmić i próbuje oswoić. Raz nawet udało się złapać go do klatki-łapki. Niestety pies w szale zniszczył klatkę i z niej uciekł. Więc walkę o jego zaufanie trzeba było zacząć od początku.

Chcemy jeszcze raz spróbować złapać psiaka sami, ale jeżeli druga próba skończy się niepowodzeniem, będziemy zmuszeni skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy, która zajmuje się takimi trudnymi przypadkami. Taka usługa oczywiście nie jest darmowa - szacunkowy koszt to około 1000 zł.

Po złapaniu pies będzie musiał trafić do lecznicy na obserwację, badania i leczenia. Do tego dochodzi odrobaczanie, szczepienie, kastracja. I dobra jakościowo karma. To wszystko kosztuje.

Dlatego zwracamy się do Was o pomoc! Każda złotówka jest dla tego psa szansą na nowe lepsze życie!

Organizator
0 aktualnych zbiórek
20 zakończonych zbiórek
Wsparło 35 osób
1 620 zł (81%)