Bitsowski dla Fundacji Psie Kocie Marzenia!

bitsowski
organizator skarbonki

11 stycznia 2015 roku założyłem swój aktualny kanał na YouTube. Z początku moim contentem były znane piosenki aranżowane w stylu 8-bitowym - prosta, amatorska robota, łączona z moim głównym hobby - tworzeniem muzyki. Po pewnym czasie zacząłem robić przeróbki z YouTuberami i streamerami, i to dzięki temu mój kanał nabrał szybkości w rozwijaniu się, gdyby nie inni twórcy, to pewnie nie zaszedł bym tak daleko, jak jestem teraz (okazuję wdzięczność każdej z tych osób :D).

Rok temu wpadłem na pomysł - skoro mam jakieś grono odbiorców, skoro ktoś mnie ogląda, to czemu by nie zaangażować ich w coś dobrego? Tak powstał projekt "Bitsowski dla Fundacji Siepomaga!". Jednak przez moje małe zaangażowanie uzbierano tylko 20 zł /500 zł.

W tym roku idziemy o krok dalej.

17 grudnia mam zamiar odpalić się z 12h energicznym livestreamem na moim kanale na YouTube. Głównym contentem, na którem się skupię będzię po prostu granie w gry komputerowe w paczce znajomych. Przy tym przez całe 12 godzin postaram się utrzymać godną atmosferę. Na strumyku nie zabraknie także innych rzeczy - zamierzam pokazać początkującym, na czym polega montowanie przeróbek (takich, jakie robię ja :)) w programie Sony Vegas PRO 13, zrobić Q&A z oglądającymi oraz zaprosić widzów do wspólnej gry w tryby Left 4 Dead 2. Stream zostanie zakończony podziękowaniami dla wszystkich oglądających, a szczególnie tych, którzy zostawili coś od siebie na zbiórce Siepomaga!

Dłuższa rozpiska streama już niedługo!

Zapraszam serdecznie i Ciebie!

http://www.youtube.com/c/BitsyTUBE/live

Dziękuję za pomoc i pozdrawiam, Szymon!

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
0%
0 zł Wsparło 0 osób CEL: 100 ZŁ