"Burek sam nie poprosi o pomoc" zbiórka dla "...

Psierociniec w Zbiersku
organizator skarbonki

Psierociniec w Zbiersku

Fundacja Psi Los serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w VI edycji ogólnopolskiej zbiórki karmy na rzecz bezdomnych i potrzebujących zwierząt.

Nasza akcja organizowana jest zawsze w sezonie zimowym, a więc w okresie bardzo trudnym dla schroniskowych czworonogów. Kiedy temperatura otoczenia spada (często poniżej zera), zapotrzebowanie na karmę jest o wiele większe niż w sezonie letnim. Zwierzęta, aby ogrzać swój organizm, potrzebują zjeść więcej karmy, najlepiej wysokoenergetycznej, której ze względu na cenę zazwyczaj brakuje.

Jeśli chcesz wesprzeć bezdomne zwierzaki bytujące pod opieką Ośrodka Terapeutyczno Edukacyjnego PSIEROCINIEC w Zbiersku przekaż symboliczną złotówkę i pomóż im przetrwać zimę. Dzięki Tobie przysłowiowy Burek otrzyma pełną michę karmy!

Serdecznie dziękujemy!

Byliśmy przez 5 lat wolontariuszami w schronisku dla zwierząt. Stworzyliśmy w nim Boks Eksperymentalny, w którym psy mogły zaspokajać swoje potrzeby emocjonalne i uczestniczyć w zajęciach terapeutycznych, razem z innymi psami. Były wtedy naprawdę szczęśliwe, mając nas na co dzień. Gdy miasto zlikwidowało Boks Eksperymentalny, mimo, że na jego wzór powstawały podobne boksy i wybiegi w innych schroniskach, chcieliśmy ocalić te psy, które mieliśmy pod opieką, aby nie umarły bezimiennie w schronisku. Potrzebny był tylko teren z budynkiem, pieniądze i olbrzymia wiara w to, że się uda. Mieliśmy tylko to ostatnie. Gdy znaleźliśmy podkowę, rozmawiając o naszych marzeniach, wiedzieliśmy, że to ZNAK. Tak powstał Psierociniec.

Wsparli

50 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Anonimowa Pomagaczka

23 zł

em

50 zł

Anonimowy Pomagacz

Trzymam kciuki za wasze plany. super, że są tacy ludzie ! Serdecznie pozdrawiam
10 zł

K.Z.

X zł

Kasia

Jesteście wspaniali ?
Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
3%
173 zł Wsparło 6 osób CEL: 5 000 ZŁ