„Najwyżej się zagryzą między sobą” - stado psów od oprawcy

Zbiórka zakończona
Wsparło 285 osób
10 640 zł (106,4%)

Rozpoczęcie: 29 Sierpnia 2019

Zakończenie: 1 Grudnia 2019

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

?Oprawca skazał kilkadziesiąt psów na ogromne cierpienie. Bez jedzenia, wody, w stanie nieleczonych chorób skóry - tak żyło około 30 psów, które rozmnażały się w niekontrolowany sposób. Właśnie teraz, w asyście urzędników gminnych, którzy zwrócili się do nas o pomoc, odbieramy z tego horroru ofiary ludzkiej głupoty. Są to ostatnie zwierzęta na terenie tej posesji - poprzednie zostały odebrane przez inne organizacje. 

Stan zwierząt jest bardzo poważny - podejrzewamy świerzb, nużeńce, skrajne zapchlenie. Jedno ze szczeniąt ma zmiażdżoną łapę w wyniku pogryzienia. Psy w większości są wychudzone, ze strachu sikają i defekują pod siebie. Taki los zafundowali im „kochający właściciele”, którym za znęcanie się nad zwierzętami może grozić do 3 lat pozbawienia wolności. Kolejne psy są w trakcie wyłapywania.

??Już teraz prosimy o Państwa pomoc w opiece nad uratowanymi zwierzętami, które nigdy wcześniej nie mogły liczyć na wsparcie ze strony człowieka. Koszty zabezpieczenia weterynaryjnego będą sięgały kilku tysięcy złotych.

Dziękujemy.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
21 aktualnych zbiórek
221 zakończonych zbiórek
Wsparło 285 osób
10 640 zł (106,4%)