Przeszczep komórek macierzystych dla maleńkie...

DobryKlik.pl
organizator skarbonki

PsiKlik.pl realizuje 11 cel. Jest nim pomoc dla Lucynki!PsiKlik.pl


Pomóc można na dwa sposoby:

Wchodząc na stronę psiklik.pl, gdzie każde odsłonięcie obrazka oznacza 5 groszy dodanych do zbieranej puli.

oraz dokonująć dobrowolnej wpłaty klikając "WESPRZYJ"
 

__________________________________________________

OPIS CELU:

Są różne pekińczyki. Wielkie grubcie i małe kruszynki. Lucynka jest mikropekinką. Malutką dziewczynką o jedwabistej sierści, ale z wielkim charakterem. Uwielbia być w centrum zainteresowania, a lwie serce nakazuje oszczekanie wszystkiego w jej zasięgu. Kocha być na rączkach i rozdawać buziaki.

Ideał do adopcji i kochania? Prawie… W schronisku zdiagnozowana jako "pekinka z uszkodzoną miednicą, po wypadku. Goi się, usztywnienie niewymagane". Trafiła do nas i byliśmy pewni, że szybko się zagoi i będzie szukała nowego domu. Coś nas jednak niepokoiło. Uznaliśmy za konieczne skonsultowanie małej u najlepszego psiego ortopedy.

Okazało się że była to najwyższa pora! Dziewczynka wcale nie ma strzaskanej miednicy (co się potrafi bardzo ładnie zagoić), ale ma wrodzoną wadę kręgosłupa, która na skutek dodatkowego urazu zaowocowała dodatkowo wypaczonymi kręgami..

Lucynka próbuje stanąć na tylne łapki i nie wie dlaczego nie może dogonić swoich pekińskich braci… Tak bardzo chce, tak bardzo się stara… 

Jest jednak szansa! Od kilku lat stosowana w leczeniu zwierząt, innowacyjna  i rewelacyjna metoda kuracji przy pomocy komórek macierzystych! To takie komórki, które mają dwie zdolności: potencjalnie nieograniczonej liczby podziałów (samoodnawiania swojej puli) oraz różnicowania się do innych typów komórek.. To fantastyczna metoda, stosowana z powodzeniem w medycynie regeneracyjnej zarówno u ludzi jak i, od niedawna, zwierząt!

Ta metoda to szansa na nowe, zdrowe i bezbolesne życie. Dla Lucynki jest to szansa na znalezienie nowego domu... Taka operacja to koszt ponad 2000 zł, których teraz nie mamy. Bez Waszej pomocy nie damy rady zoperować i uratować Lucynki. Chcemy zapewnić jej dobre życie. W imieniu tej małej pannicy prosimy o wsparcie, każda złotówka się liczy!

Poomoc.pl i PsiKlik.pl 

postanowiły wesprzeć zbiórkę kwotą 1000zł

Wsparli

150 zł

Anonimowy Pomagacz

25 zł

Ania

5 zł

Niuton the foxy

Cegiełka od Niutonka i jego wlascicieli.
20 zł

Anonimowa Pomagaczka

15 zł

Nela

Dużo zdrowia malutka!

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
101%
1 018,75 zł Wsparło 37 osób CEL: 1 000 ZŁ