Pobity, porzucony przy drodze Misiek zbiera n...

DobryKlik.pl
organizator skarbonki

PsiKlik.pl realizuje 13 cel. Jest nim pomoc dla Miśka!PsiKlik.pl


Pomóc można na dwa sposoby:

Wchodząc na stronę psiklik.pl, gdzie każde odsłonięcie obrazka oznacza 5 groszy dodanych do zbieranej puli.

oraz dokonująć dobrowolnej wpłaty klikając "WESPRZYJ"
 

__________________________________________________

OPIS CELU:

Miśka znalazła wolontariuszka Fundacji Viva! z grupy Tylko Przyjaciele Zwierząt w Opocznie. Pies leżał przy ruchliwej drodze i od razu było widać, że nie ma gdzie się podziać. Na dworze było wtedy 30 stopni i nawet zdrowe psy źle znosiły taką temperaturę.


 

Pies leżał na chodniku i się nie ruszał. Nie leżał w krzakach na jakimś odludziu, dookoła były domy, chodzili ludzie, a nikt nawet nie postawił przy nim miski z wodą. Wolontariuszka pobiegła do domu po wodę. Postawiła koło psa miskę, a sama pobiegła po pomoc. Kiedy wróciła na miejsce, ktoś życzliwy miskę z wodą "sprzątnął". Na szczęście pies nadal leżał w tym samym miejscu.

Misiek trafił do lecznicy pod kroplówkę. Na pyszczku miał trzy rany, w tym dwie koło oczu. Wyglądał jak obraz nędzy i rozpaczy, ledwo się ruszał, zwłaszcza, że to staruszek. Po kroplówce poczuł się trochę lepiej, na drugi dzień dostał kolejną i antybiotyk na 3 dni.
 

Wygląda na to, że ktoś Miśka uderzył, może jak wypędzał go z domu? A może ktoś go tak brutalnie przegonił? Misiek czuje się już lepiej, ale nadal potrzebuje dokładnej diagnozy i leczenia.

Najbardziej martwią nas oczy, bo Misiek kompletnie nie widzi, obija się o meble i przedmioty na swojej drodze. Dlatego chcemy zawalczyć o Miśka, jego życie i zdrowie! Jesteśmy już po pierwszej wizycie u okulisty. Jedno oko jest uszkodzone mechanicznie, ale nie jest to nowy uraz. To znaczy, że Misio nie pierwszy raz doznał krzywdy ze strony człowieka i nie pierwszy raz nie otrzymał pomocy.

Oczko trzeba oczyścić i zaszyć. Na drugim jest zaćma, którą można usunąć operacyjnie pod warunkiem, że po przebadaniu Misiek będzie się nadawał do zabiegu. Wtedy jest duża szansa, że psiak będzie widział przynajmniej na jedno oko. Przed nami kolejne badania – badania krwi, badanie serca i pewnie jeszcze wiele bardziej szczegółowych. Wszystko po to, aby ostatnie lata życia Misia wypełnione były szczęściem bez bólu i cierpienia.
Teraz psiak jest w domu tymczasowym, ale znajdziemy mu najlepszy dom na świecie! To spokojny i grzeczny pies, mimo krzywdy, jaką wyrządził mu człowiek, nadal jest ufny i łagodny, nadal wierzy w ludzi… Dlatego prosimy Was, wesprzyjcie nas w tej walce. Potrzebne nam są pieniądze na diagnozę, leczenie, zabieg, a także na dobrą karmę dla Miśka. Z góry dziękujemy Wam za pomoc! On zasługuje na najlepsze i najcudowniejsze życie, bo takiego nigdy nie miał!

Poomoc.pl i PsiKlik.pl 

postanowiły wesprzeć zbiórkę kwotą 800zł

Wsparli

5 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Z

5 zł

Natalia

Biedny Misiek:) Walczcie o oczko:)
40 zł

Anonimowa Pomagaczka

Trzymaj sie
5 zł

Anonimowa Pomagaczka

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
109%
878,95 zł Wsparło 27 osób CEL: 800 ZŁ