Nino, dzikusek ze schroniska, którego czeka d...

DobryKlik.pl
organizator skarbonki

PsiKlik.pl realizuje 15 cel. Jest nim pomoc dla Nino!PsiKlik.pl


Pomóc można na dwa sposoby:

Wchodząc na stronę psiklik.pl, gdzie każde odsłonięcie obrazka oznacza 5 groszy dodanych do zbieranej puli.

oraz dokonująć dobrowolnej wpłaty klikając "WESPRZYJ"
 

__________________________________________________

OPIS CELU:

Jest niedużym, niepozornym pieskiem, który trafił do mazurskiego schroniska. Gdy zobaczyła go wolontariuszka, bardzo ją wzruszył, gdyż wyglądał jak kupka nieszczęścia. Przerażony, chowający się przed wzrokiem człowieka, przepraszający że żyje. W dodatku kulejący po dawnym urazie nóżki.


 

Co to za życie dla takiego psiaka w schronisku ? Wegetacja, cierpienie, strach. Wolontariuszka poprosiła o pomoc Fundację. Zabraliśmy go do kliniki, potem do domowego hoteliku. Obecnie Nino jest coraz weselszy, chodzi na spacery bez smyczy; wciąż jest nieśmiały, kiedy poznaje nowe osoby, ale są postępy z każdym tygodniem. Widać, że potrzebuje kontaktu z człowiekiem i chociaż nieśmiało, ale garnie się do ludzi. 

To mały, adopcyjny piesek, więc ma sporą szansę na dom, ale potrzebuje człowieka, który poświęci mu sporo czasu, da mu dużo ciepła i wyrozumiałości. Jest jeden problem do pokonania. Jego nóżka została uszkodzona w wyniku jakiegoś zdarzenia. Ortopeda nie widzi szans na jej uratowanie. To stare złamanie. Problemem jest kaleczenie jej podczas poruszania się, przez tarcie o podłoże. Nóżka usycha…Czeka go nieuchronna amputacja, a później rekonwalescencja. Nino będzie  musiał nauczyć się poruszać na trzech nóżkach. Z uwagi na jego małe rozmiary nie powinno to być trudne. Prosimy o wsparcie Nino, jego leczenia, trudnej operacji oraz utrzymania w hoteliku!

Poomoc.pl i PsiKlik.pl 

postanowiły wesprzeć zbiórkę kwotą 1700zł

Wsparli

10 zł

Anonimowy Pomagacz

30 zł

Anonimowy Pomagacz

5 zł

J.

Bądź dzielny Nino!
30 zł

Anonimowa Pomagaczka

Mam nadzieję, że kochany dzikusek Nino znajdzie kochających ludzi, którzy będą potrafili odpowiednio się nim zaopiekować.

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
72%
1 229,01 zł Wsparły 54 osoby CEL: 1 700 ZŁ