Waży tylko 4 kg, ostatnio spadały na nią same...

DobryKlik.pl
organizator skarbonki

PsiKlik.pl realizuje 20 cel. Jest nim pomoc dla biednej staruszki PsinkiPsiKlik.pl


Pomóc można na dwa sposoby:

Wchodząc na stronę psiklik.pl, gdzie każde odsłonięcie obrazka oznacza 5 groszy dodanych do zbieranej puli.

oraz dokonująć dobrowolnej wpłaty klikając "WESPRZYJ"
 

__________________________________________________

OPIS CELU:

Maleńka suczka błąkała się po parku, kompletnie zdezorientowana. Nie wiedziała, w jakim kierunku powinna iść. W końcu ktoś powiadomił straż miejską.

Suczka trafiła do przechowalni, z której miała pojechać prosto do schroniska. Z kojca zabrali ją wolontariusze grupy lokalnej Fundacji Viva – Zwierzaki z Mińska. Okazało się, że maleńka suczka jest psią staruszką. W schronisku nie miałaby żadnych szans…

Psinka, jak i inne zwierzaki w jej wieku, słabo się już porusza, ma siwiutką mordkę i ząbki w fatalnym stanie. Widać, że nikt o nią nie dbał. Badania krwi wskazały na anemię, która zapewne wzięła się z niedożywienia. Bardzo możliwe też, że sunia nie mogła jeść z powodu zębów, które były połamane i całe w kamieniu.

Maleńkie ciałko pełne było kleszczy. Aż trudno uwierzyć, że sunia nie miała babeszjozy. Ponadto suczka miała chore oczka oraz zmiany zwyrodnieniowe w stawach, chodziła z trudem i prawdopodobnie również z bólem. Podczas osłuchiwania, lekarz wyłapał także szmery w sercu. Konieczne były specjalistyczne badania – usg, ponieważ sunia miała męczące biegunki oraz echo serca, z powodu źle pracującego serduszka.

Psia staruszka otrzymała cały arsenał leków, aby pomóc jej dosłownie i w przenośni stanąć na łapki. Psinka jest cały czas pod opieką lekarza, odbywa regularne wizyty i badania. Bardzo potrzebujemy wsparcia, aby móc ją leczyć.

Poomoc.pl i PsiKlik.pl 

postanowiły wesprzeć zbiórkę kwotą 1000zł

Wsparli

59,15 zł

RP

30 zł

RP

50 zł

Anonimowy Pomagacz

Wesołych Swiąt
50 zł

Anonimowy Pomagacz

5 zł

J.

Powodzenia Psinko!

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
103%
1 031,25 zł Wsparło 37 osób CEL: 1 000 ZŁ