Aksio – bardzo chory psiak zbiera na leczenie...

DobryKlik.pl
organizator skarbonki

PsiKlik.pl realizuje 25 cel. Jest nim pomoc dla Hektora!PsiKlik.pl


Pomóc można na dwa sposoby:

Wchodząc na stronę psiklik.pl, gdzie każde odsłonięcie obrazka oznacza 5 groszy dodanych do zbieranej puli.

oraz dokonująć dobrowolnej wpłaty klikając "WESPRZYJ"
 

__________________________________________________

OPIS CELU:

Aksio to 5-letni psiak, który musiał opuścić miejsce, w którym dotychczas mieszkał. Pies trafił do nas niedawno w bardzo złym stanie, był odwodniony, apatyczny, wyniki krwi były bardzo złe.


 

Aksio do tej pory mieszkał w miejscu, gdzie jeden z członków rodziny go nie chciał, wiązało się to z dużym stresem dla psiaka, nie zawsze był dobrze traktowany, choć inni członkowie rodziny bardzo go kochali... To mądry pies, grzeczny, kochany, lgnący do ludzi. Wiele wycierpiał, walczył o życie i na razie wygrywa, ale dalsza walka nie obejdzie się bez ludzi, którzy zechcą mu pomóc.

Obecnie stan Aksia jest ustabilizowany, ale piesek ma zapalenie jelita, przepuklinę kroczową i zakrzywiony odcinek jelita, w którym zbiera się kał. Aksio musi przejść operację, ta operacja uratuje mu życie, dlatego bardzo prosimy o pomoc w zebraniu funduszy na zabieg. Koszt takiego zabiegu to około 1500-1800 zł plus koszty hospitalizacji po operacji, koszty leków i specjalistycznej karmy.
Zwracamy się z ogromną prośbą o wsparcie Aksia. To kolejny psiak, który stanął na naszej drodze, któremu możemy pomóc, ale nie obejdzie się bez Was. On całkowicie skradł nasze serca i chcemy go uratować, chcemy aby miał szansę na kochający dom, na troskliwego opiekuna, który nie zrobi mu nigdy krzywdy. Prosimy Państwa o wsparcie.

Poomoc.pl i PsiKlik.pl 

postanowiły wesprzeć zbiórkę kwotą 2000zł

Wsparli

20 zł

Renata

Aksio wyglada idealnie jak moj pies Tofik..aż się serce kroi, że jest chory
20 zł

Ola

26 zł

aga

zdrowiej mordko piękna.
20 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
103%
2 063,05 zł Wsparło 51 osób CEL: 2 000 ZŁ