Misia – oszukana przez życie, czeka na Twoją ...

DobryKlik.pl
organizator skarbonki

PsiKlik.pl realizuje 2 cel. Jest nim pomoc dla Misi!PsiKlik.pl


Pomóc można na dwa sposoby:

Wchodząc na stronę psiklik.pl, gdzie każde odsłonięcie obrazka oznacza 5 groszy dodanych do zbieranej puli.

oraz dokonująć dobrowolnej wpłaty klikając "WESPRZYJ"
 

__________________________________________________

 

OPIS CELU:

Życie nie dało Misi zbyt wiele, my chcemy jej ofiarować tyle, ile zdołamy. A przecież zasługuje na dużo – godne pieskie życie, bez choroby, ale za to z ogromem miłości.

 

Wolontariusze otaczają swoją opieką kilka bezdomnych psów bytujących na ulicach miast. Z różnych przyczyn nie znalazły one do tej pory swojego domu i opiekuna. Takim właśnie psem jest Misia – bardzo płochliwa i bojąca się wszystkiego sunia. Mieszka koło zakładu pracy, na terenie którego ma postawioną budę i dostaje jeść.

 

 

 

Misię udało się wysterylizować. Po zabiegu musiała jednak wrócić do budy – nikt nie był zainteresowany adopcją suczki, która ze strachu potrafiła złapać zębami. Ale przecież nie specjalnie… Bezdomność, mieszkanie na ulicy i brak kochającego opiekuna – to wszystko odbiło się na zdrowiu Misi. Suczka w ostatnim czasie poważniej się rozchorowała, lekarz stwierdził zapalenie płuc. Konieczna była długa antybiotykoterapia, co w warunkach leczenia „na zewnątrz” okazało się bardzo trudne. Psina musiała raz w tygodniu odwiedzać weterynarza – kontrole i kolejne zdjęcia RTG były wykonywane po to, by sprawdzić, czy choroba się cofa. Aby pomóc suczce walczyć, wolontariusze zamówili jej także suplementy i witaminy – Misia nie jest już najmłodszym psem, a nadwerężona odporność bardzo utrudnia rekonwalescencję.

 

 

 

Obecnie nasza podopieczna dostaje leki co trzy dni, jest codziennie suplementowana i raz na dwa tygodnie musi jechać na wizytę do przychodni. Prosimy Was o pomoc dla tej doświadczonej przez życie psiny!

 

 

Poomoc.pl i PsiKlik.pl 

postanowiły wesprzeć zbiórkę kwotą 1000zł

Wsparli

15 zł

K&A

powodzenia Misiu
2,56 zł

Anonimowy Pomagacz

5 zł

alexa_78

Zdrowiej kochany piesku
10 zł

Nela

Powodzenia malutka, trzymaj się zdrowo i cieplutko, najgorsze za tobą!
X zł

beata86

trzymaj się psinko:*

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
102%
1 022,76 zł Wsparło 40 osób CEL: 1 000 ZŁ