Borys potrzebuje leczenia!

DobryKlik.pl
organizator skarbonki

PsiKlik.pl realizuje 29 cel. Jest nim pomoc dla Oskarka!PsiKlik.pl


Pomóc można na dwa sposoby:

Wchodząc na stronę psiklik.pl, gdzie każde odsłonięcie obrazka oznacza 5 groszy dodanych do zbieranej puli.

oraz dokonująć dobrowolnej wpłaty klikając "WESPRZYJ"
 

__________________________________________________

OPIS CELU:

Owczarek niemiecki długowłosy to marzenie wielu ludzi. Każdy chce go mieć, bo piękny, bo obronny, bo słucha właściciela, bo łatwo się uczy. Szczeniaki w typie owczarka niemieckiego długowłosego rozchodzą się na pniu. Taki też był początek drogi Borysa - spodobał się komuś i został zabrany jako młody szczeniak do domu.


 

Dom okazał się blokiem - 35 metrów powierzchni, a na niej rodzina z dwojgiem dzieci i on.  Borys zaczynał dojrzewać, domagał się spacerów i w końcu wylądował na stałe na działce, gdzie miał trochę więcej przestrzeni, ale też nieregularne posiłki, deszcz, brak budy itp.

Po 3 latach trafił do rodziny mieszkającej w 4-piętrowym bloku - niestety, pan Borysa doznał urazu kręgosłupa i zmuszony był oddać psiaka - tak trafił do naszej fundacji. Po dokonaniu oględzin okazało się, że pies jest wnętrem, czylI ma zlokalizowane męskie gruczoły w brzuchu (nie został wykastrowany za młodu), ma ogromną - taką wielkości pomarańczy przepuklinę odbytu - załatwia swoje potrzeby co 10 minut, nie kontroluje wypróżniania, a jakby tego było mało, ma guz na grzbiecie. 

3 marca został poddany operacji usunięcia przepukliny, kastracji oraz usunięcia guza. Operacja trwała ponad 3 godziny, usunięto przepuklinę, zrobiono nowe rusztowanie odbytu. Koszt operacji - 750 zł, do tego leki i kołnierz oraz codzienne wizyty kontrolne - 30 zł każda przez 10 dni. To nie koniec, bo gdy Borysowi zrobi się blizna, przejdzie drugą operację - za 6 tygodni, za którą trzeba będzie zapłacić znów 750 zł.


 

Czekamy na wyniki badań histopatologicznych. Borys potrzebuje specjalnej, łatwo przyswajalnej karmy, leczenia i ponownej operacji. Nie stać nas na te koszty, dlatego prosimy Was o wsparcie.

Poomoc.pl i PsiKlik.pl 

postanowiły wesprzeć zbiórkę kwotą 2000zł

Wsparli

20 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

MG

50 zł

Rosewela19

150 zł

Anonimowy Pomagacz

15 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
112%
2 257,71 zł Wsparło 69 osób CEL: 2 000 ZŁ